Anasayfa / Güncel / DOĞAL GAZ İŞLEMLERİ EVDEN YAPILIYOR

DOĞAL GAZ İŞLEMLERİ EVDEN YAPILIYOR

Doğal Gaz işlemleri, ev konforunda online kanallar ilemobil uygulamasından, e-devlet platformu üzerinden ve 444 0 187 çağrı merkezinden gerçekleşiyor.

 

 

 

Doğal Gaz abonelik işlemleri; bağlantı ön başvuru, sözleşme, fesih (kapatma), borç sorgulama, proje bilgisi sorgulama, tesisat kontrol randevu bilgisi sorgulama, geçmiş dönem faturaları sorgulama, istek/şikayet artık online olarak yapılıyor.Şirket içi kapalı – açık alanda ve doğal gaz hizmet araçlarında dezenfekte çalışmalarının yapıldığı bildirilen açıklamada halkımızın gerekli önlemlere uyması öneriliyor.

Doğal Gaz İşletme Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; “Saygıdeğer abonelerimiz, şirketimiz dünyayı tehdit eden Covid-19 hastalığına sebep olan coronavirüsün yayılımının önüne geçmek amacıyla önlemler almaktadır. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından kalabalık alanlardan mümkün olduğunca uzak durulması tavsiye edilmektedir. Toplum sağlığını korumak amacıyla ulusal tedbirlere şirketimiz de harfiyen uymaktadır. Düzenli olarak ofislerimiz, istasyonlarımız ve hizmet araçlarımız dezenfekte edilmektedir. Birçok personelimizin güvenliği açısından evlerinde bulunmaları istenilmiş, zorunlu hizmetlerin yürütülmesi için nöbetçi personeller görevlendirilmiştir. Hizmetlerimizinonline kanallarla ve telefonla yapılması hedeflenmektedir.Bu nedenle şirketimiz, abonelik; başvuru, sözleşme, fesih (kapatma) gibi diğer tüm işlemlerinizi doğal gaz hizmet merkezlerine gelmek yerine online işlemlerle evinizden yapabileceğiniz hizmeti sunmaktadır. 444 0 187 çağrı merkezimizden gerekli işlemler yapılabilmektedir. İşlemlerinizi ofise gelmeden evinizin konforunda online işlemlerden, mobil uygulamamızdan, e-devlet platformu üzerinden ve 444 0 187 çağrı merkezimizden gerçekleştirebilirsiniz. Doğal gazın güvenli kullanımı için iç tesisatınızda Şirketimizden onay alınmadan herhangi bir değişiklikte bulunulmamalıdır. Menfezler açık tutulmalıdır. Bilgilendirme için 444 0 187 veya yetkili firmalarımızla irtibata geçilmelidir. Acil bir durumda 187 Acil Hattı’ndan ulaşılmalıdır. Gerekli tedbir ve önlemler alındığı zaman güvenli ve sağlık dolu günler bizimle olacaktır. Ülke genelinde alınan tedbirlere uyulması adına göstereceğiniz hassasiyet için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız” ifadeleri yer aldı.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

ERBİR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Sarıkaya’nın 10 yılına damgasını vurmuş Sarıkaya Eski Belediye Başkanı Ali Osman Erbir yine yıllardır gönül …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.