Anasayfa / Güncel / Kaymakam Özcan, Şehit ve Gazi Aileleri İle Bayramlaştı

Kaymakam Özcan, Şehit ve Gazi Aileleri İle Bayramlaştı

Ramazan Bayramında Kaymakamımız Yasin Özcan, Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel ve beraberindeki heyet ilk olarak 2016 yılında Trabzon Maçka’da Şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Osman Gazi Çetingöz’ün ilçemiz Osmangazi mahallesindeki evinde ailesine ziyarette bulundu.
Şehidimizin babası Kerim Çetingöz tarafından karşılanan Kaymakamımız Yasin Özcan ve beraberindeki heyet bir süre şehidin ailesi ile sohbet ettiler. Aileye iyi niyet temennisinde bulunan Kaymakamımız Yasin Özcan, devlet olarak daima şehit ailelerinin yanlarında olduklarını belirterek ailenin Ramazan Bayramını tebrik etti. Ziyarette ilçe Müftü Vekili Yunus Bolluk tarafından da Şehit Osman Gazi Çetingöz için dua edildi.
Heyet daha sonra 2016 yılında Siirt ilinde operasyon sırasında mevzi içerisindeki tuzaklanmış mayına basması sonucu yaralanarak Gazi olan Jandarma Komando Ahmet Duygu’nun Ramadanlı Köyündeki evini ziyaret etti. Gazi Ahmet Duygu’nun babası Lütfü Duygu tarafından karşılanan heyet, bir süre sohbet ettiler. Kaymakamımız Yasin Özcan Gazi Ahmet Duygu ve ailesine iyi niyet temennisinde bulunarak Ramazan Bayramını tebrik etti.
Heyet en son alarak 2016 yılında Diyarbakır’ın Sur ilçesinde operasyon sırasında bina içerisinde tuzaklanan mayının terör örgütü tarafından patlatılması sonucunda yaralanarak Gazi olan Jandarma Astsubay Adem Pusmaz’ın Hisarbey köyündeki evini ziyaret etti. Gazi Adem Pusmaz tarafından karşılanan heyet, bir süre sohbet ettiler. Daha sonra gazi ve ailenin Ramazan Bayramı tebrik edilerek ziyaret sonlanmış oldu.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

BARBAROS İLK OKULUNUN ÖNÜNDEKİ ÇÖPLER TEDİRGİN EDİYOR

Barbaros ilköğretim okulun önünde bulunan Sarıkaya belediyesine ait çöp konteynırları çocukları tedirgin ediyor. Özellikle kasap …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.