Anasayfa / Sarıkaya / ADALET BAKANI BOZDAĞ BAYRAMLAŞMA TÖRENİNDE SARIKAYALI İLE BULUŞTU

ADALET BAKANI BOZDAĞ BAYRAMLAŞMA TÖRENİNDE SARIKAYALI İLE BULUŞTU

Yozgat Milletvekili ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, ilçemizde katıldığı bayramlaşma töreninde “AK Parti’ye sadece millet operasyon çeker” dedi.

 

PKK’nın şehir yapılanması YPS’nin hendekler üzerinden şehirlerde hakimiyet kurma çabasının başarısız olduğunu dile getiren Bakan Bozdağ, “Bize sadece Türk milleti operasyon çeker, onun dışında başkalarına uşaklık, maşalık yapanların AK Parti’de başarılı olmaları Allah’ın izniyle olmamıştır, olmayacaktır. Çünkü bu milletin partisidir. Ayarı bu millet vermek isterse verir, ayarlamak isterse istediği gibi ayarlar. Ele geçirmek istedikleri yerleri ele geçiremedikleri gibi kazdıkları hendeklerde boğuldular gittiler. Şehirlerimiz, teröristlerden, hendeklerden, barikatlardan, bombalardan temizlendi” şeklinde konuştu.

Bozdağ “IŞİD’e yönelik koalisyon saldırılarını da eleştirdi. “Bu kadar bomba yağdığı zaman yerde karıncalar bile kalmaz. Ama ne hikmetse bu terör bir türlü bitmiyor. Neden? Çünkü bombalar adresine gitmiyor. Doğru adrese atılmıyor. Doğru adrese atılsa DAEŞ diye bir terör örgütü kalmaz” dedi.

 

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, içeride AK Parti’ye ‘ayar verilmek’ istendiğini öne sürerek şöyle konuştu, “Bize sadece Türk milleti operasyon çeker, onun dışında başkalarına uşaklık, maşalık yapanların AK Parti’de başarılı olmaları Allah’ın izniyle olmamıştır, olmayacaktır. Çünkü bu milletin partisidir. Ayarı bu millet vermek isterse verir, ayarlamak isterse istediği gibi ayarlar.” dedi.

Bozdağ konuşmasını Sarıkayada da güzel şeyler oluyor diye sürdürdü, Hastanemiz bitmek üzere diyen Bozdağ, Yüksek okul için izin Yökten çıktı Bakanlar kurulunda da geçti. Şimdi Cumhurbaşkanımızın önünde dosyayı Cumhurbaşkanımızda onayladıktan sonra Sarıkaya Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksek Okulunu açacağız.”dedi. Roma hamamı kazılarının durmasına ise ise değinmeyen Bozdağ konuşmasına son verdi. daha sonra vatandaşın dert ve sıkıntılarını dinledi, isteklerini not alan Bozdağ ilçemizden ayrıldı.

 

 

 

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

ANNELER GÜNÜ PROGRAMI
COŞKULU BİR ŞEKİLDE YAPILDI

Sarıkaya Belediyesi geçtiğimiz hafta Cuma günü Sarızeybek Kültür Merkezi’nde Anneler Günü programı düzenledi. Düzenlenen program …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.