Anasayfa / Güncel / A’DAN Z’YE “Z” KUŞAĞI KONFERANSI

A’DAN Z’YE “Z” KUŞAĞI KONFERANSI

Sarıkaya Belediyesinin düzenlediği A’dan Z’ye “Z” Kuşağı konulu söyleşi yoğun bir kalablık ile İlçemiz Sarızeybek Kültür Merkezi Şehit Yılmaz Gündüz Sinema ve Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirildi.
Söyleşiye Sarıkaya Kaymakamı Samet Serin, Akdağmadeni Kaymakamı Fatih Topuz, Karayakup Belediye Başkanı A. Dursel Erdoğan, siyasi parti temsilcileri, kurum amirleri, üniversitemizin öğrencileri ve vatandaşlar katılım sağladılar. Moderatörlüğünü Ünlü sunucu Duygu Canbaş’ın yaptığı söyleşide konuşmacı koltuğunda Belediye Başkanımız Av. Ömer Açıkel, Habertürk Tv Sunucusu Mehmet Akif Ersoy, TGRT Ana Haber Spikeri Ekrem Açıkel ve Hukukçu Serkan Toper yer aldı. Zaman zaman soru cevap şeklinde ilerleyen söyleşi ilçemiz gençleri adına gayet verimli geçti. Konuklarımız söyleşi öncesinde ilçemizin tarihi değeri olan Tarihi Roma Hamamı’nı da ziyaret ettiler. Roma Hamamını gezen konuklar, Roma hamamının daha verimli bir şekilde tanıtımı yapılırsa daha çok turist çekeceğini belirttiler.
Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel ise “Gereken bütün gayreti gösterdiğini ve her platformda Sarıkayanın değeri olan Roma hamamının tanıtımını yaptığını belirterek daha fazla çalışmamız gerek diye de sözlerine ekledi.
Haber Özge Beker

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

BARBAROS İLK OKULUNUN ÖNÜNDEKİ ÇÖPLER TEDİRGİN EDİYOR

Barbaros ilköğretim okulun önünde bulunan Sarıkaya belediyesine ait çöp konteynırları çocukları tedirgin ediyor. Özellikle kasap …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.