Anasayfa / Güncel / Ak Gençler Piknikte Buluştu

Ak Gençler Piknikte Buluştu

Ak Gençler Piknikte Buluştu

Sarıkaya Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığının düzenlediği piknik ilgi gördü. Hisarbey yaylasında düzenlenen pikniğe yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda genç katıldı.

Ak Parti Sarıkaya Gençlik Kolları Başkanlığı’nın ilçenin en gözde mesire yeri olan Hisarbey Köyü piknik alanında düzenlen piknik etkinliğine Sarıkaya Ak Parti İlçe Başkanı Bülent Doğan,  Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda genç katıldı. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Özer, “Artık hepimiz biliyoruz ki AK Parti ailesi olarak her zaman toplumun faydasına ve yararına olan projelerle uğraşmaktayız ve mesaimizin büyük bir kısmını da bu uğurda tüketiyoruz. AK Parti’nin kurulmasıyla birlikte gençlere siyasette ne kadar aktif rol verildiğini hepimiz biliyoruz, bizler de bugün burada genç kardeşlerimizle birlikte yoğun tempomuzun arasında bir istişare toplantısı ve birlikte bir piknik gerçekleştirmek istedik, katılımın bu kadar yoğun olması bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Bu gibi faaliyetlerle arkadaşlarımız birbirlerini daha iyi tanıma fırsatı buluyorlar ve yarınlar için de biz buradayız ve her zaman göreve hazırız diye güzel bir mesaj veriyorlar” diye konuştu.
AK Gençler piknikte hem dinlenme hem istişare yapma fırsatı buldukları için mutlu olduklarını belirtip, organizasyonu düzenleyen ilçe Gençlik Kolları yönetimine teşekkür ettiler.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

EMİTT’TE SARIKAYA RÜZGARI

Sarıkaya Kaymakamlığı himayesinde, İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde yerini alan Sarıkaya Tanıtım Standında, özellikle tarihi Roma …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir