Anasayfa / Güncel / BAYRAMLAŞMA TÖRENİ DÜZENLENDİ

BAYRAMLAŞMA TÖRENİ DÜZENLENDİ

BAYRAMLAŞMA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Sarıkaya Kaymakamlığı ve Sarıkaya Belediyesi ortaklaşa düzenlediği Kurban Bayramı bayramlaşma töreni protokol, siyasetçiler ve vatandaşların katılımı ile gerçekleşti. Kurban Bayramı münasebetiyle Sarı Zeybek Kültür Merkezi Şehit Mustafa Kemal Devrilmez salonunda düzenlenen bayramlaşma törenine, Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, İlçe Jandarma Komutan Teğmen Yuşa Kılınç, İlçe Emniyet Müdürü Kadir Topkaya, Karayakup Belediye Başkanı A. Dursel Erdoğan, Cumhuriyet Savcısı Oğuz Saylam, Siyasi parti temsilcileri, kurum amirleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Düzenlenen bayramlaşma programında Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, “ Bayramlar birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşmanın üst seviyeye çıktığı önemli anlardır. Kurbanı sadece kendimiz içi değil ihtiyaç sahipleri içinde kestiğimizi unutmadan, birliğimizi beraberliğimizi muhafaza ederek nice bayramlara erişmenizi yüce mevladan diliyorum. Rabbim devletimize zeval vermesin ki mazlum milletlerin hamisi olmaya devam etsin. İçerde ve dışarıda kahramanca mücadele eden bütün güvenlik güçlerimize rabbim kolaylık versin. İç ve dış düşmanlara karşı tek yürek olduğumuzu bir kez daha Sarıkaya’dan ifade etmek istiyoruz. Devletimiz büyük bir devlet inşallah bizde hükümetimizin dışarıdan olan mücadelesinde hükümetimizle berberiz, onların yanındayız, onlarla beraber mücadele ediyoruz. İnşallah rabbim Müslüman Türk milletine daha güzel günler gösterir. Hepinizin Kurban bayramını kutluyorum. ” dedi.
 

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

GÖZAN VE İBİŞ MAZBATASINI ALDI

Sarıkaya Belediye Başkanlığı’na seçilen Osman Gözan ve Karayakup Kasabası Belediye Başkanlığına seçilen Talat İbiş Sarıkaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.