Anasayfa / Güncel / EG DEMİR ÇELİK İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

EG DEMİR ÇELİK İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

EG Demir Çelik’in açılışı Cumartesi günü düzenlenen törenle yapıldı.
Sarıkaya’dan bir çok iş adamı esnaf ve vatandaşın katıldığı açılış töreninde ilçe Müftüsü Zühdü Elverenin yaptığı açılış duası ile kurdele kesildi.
Saat 13:30 dan itibaren EG Demir çelik firamsına gelen misafirlere çeşitli ikramlarda bulunuldu. İkramların ardından ilçe Müftüsü Zühdü Elveren hoca açılış duasını eda etti. Daha sonra kurban kesildi. Açılış kurdelesini toplu halde kesen misafirler Emrah Gözan ve ailesine hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
Açılış töreninden sonra Emrah Gözan ve Mehmet Gözan EG Demir çelik toptan ve Perakende demir satışında ilçede bir numara olduğunu kaydettiler. Emrah Gözan Yöre haber gazetesi muhabirine yaptığı açıklamada şunları kaydetti.
Gözan; Firmamız demir ve çelik üzerine toptan inşaat demiri ve perakende inşaat demiri satışı yapmaktadır. Ayrıca demirden ziyade inşaat üzerine her türlü malzemeyi de satmaktayız. Kum, çimento, kireç, kiremit, tuğla gibi. EG Demir çelik Sarıkaya halkının hizmetinde. Her türlü inşaat malzemelerini bulabilirsiniz. Ayrıca yani bir yatırım projemiz var. Örme hazır demir fabrikası kuracağız. Bu fabrikamızın da fizibilite çalışmaları tamamlandı. En yakın zamanda temelini atıp faaliyete sunacağız.” dedi.
Bizde Yöre Haber gazetesi olarak Gözan Ailesine yeni iş yerlerinde bol kazançlar diyoruz. Haber Murat Yakışıklı.

 

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.