Anasayfa / Güncel / EMNİYET MÜDÜRÜ EVREN SEVEN GÖREVE BAŞLADI

EMNİYET MÜDÜRÜ EVREN SEVEN GÖREVE BAŞLADI

İlçemize yeni bir Emniyet Müdürü atandı.
Yeni Emniyet Müdürümüz Evren Seven bu hafta ilçemizde göreve başladı. 3. Sınıf Emniyet Müdürü olan Seven evli ve iki çocuk babası. Müdür Evren Seven daha önce Ankara ili Emniyet Müdürlüğünde bir çok görev alanında görevini icra etmiş, başarılı bir Emniyet Müdürü. Müdür Seven Sarıkaya’dan önce Sorgun, Yerköy ve Boğazlıyan’da görev yaptıktan sonra ilçemiz Sarıkaya da göreve başladı.
Sarıkaya İlçe Emniyet Müdürü Evren Seven; “Ankara’da çeşitli birimlerde görev yaptıktan sonra Yozgat iline tayin dolayısıyla geldim. Yozgat’ta çeşitli ilçelerde 3 yıl görev yaptım. Daha sonra Sarıkaya İlçe Emniyet Müdürü olarak atandım. Sarıkaya’ya aşinayım. Yozgat İlinin güzel bir ilçesi. Şu anda Sarıkaya halkını tanıyorum. Suç olarak gayet sakin bir ilçe. İlçe halkı da sevecen. Sarıkaya halkıyla iyi anlaşacağımızı umuyorum. Emniyet personeli görev arkadaşlarımla sürekli Sarıkaya ilçesini gözetleyeceğiz. Suçun engellendiği bir ilçede gönül rahatlığıyla yaşayacağımızı umuyorum.”dedi.
Bizde 3. Sınıf Emniyet Müdürümüz Evren Seven’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.
Haber Mustafa Tek

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.