Anasayfa / Güncel / ERBEK SEÇİM KARARGAHINI AÇIYOR!

ERBEK SEÇİM KARARGAHINI AÇIYOR!

Milliyetçi Hareket Partisi Sarıkaya Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Alpaslan Erbek Seçim İletişim Merkezi açılış tarihini açıkladı.
Milliyetçi Hareket Partisi Sarıkaya İlçe Başkanlığından yapılan açıklamaya göre Sarıkaya Belediye Başkan Alpaslan Erbek ‘in seçim iletişim merkezi halk arasındaki deyimiyle seçim karargâhı bu hafta sonu Cumartesi açılıyor. Açılış programının detayları ise şu şekilde; öncelikle 17 Şubat Cumartesi günü saat:15.00’te Sarızeybek Kültür Merkezinde sadece kadınlara özel bir toplantı gerçekleştirilecek ve toplantının ardından saat:16.00’da Sarızeybek Kültür Merkezinden seçim iletişim merkezi açılışına kadınlar buradan geçecekler. Seçim iletişim merkezi önünde açılış konuşmaları yapıldıktan sonra Milliyetçi Hareket Partisi Seçim İletişim Merkezi açılışı gerçekleştirilecek. Açılışın ardından Milliyetçi Hareket Partisi Seçim İletişim Merkezi aktif olarak seçim gününe kadar haftanın her günü misafirlerini ağırlamaya başlayacak.
Milliyetçi Hareket Partisi Sarıkaya Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Alpaslan Erbek ‘in Seçim İletişim Merkezi son iki dönemdir olduğu gibi bu dönemde de ilçemiz miting alanı alt kısmında yer alan Şölen Çay Evi olacaktır. Bilindiği üzere Milliyetçi Hareket Partisi son iki dönemdir 2014 ve 2019 yerel seçimlerinde Şölen Çay Evi’ni seçim karargâhı olarak kullanmış ve bu seçimlerden zaferle çıkmıştı.
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı’ndan edindiğimiz bilgilere göre seçim iletişim merkezinde hazırlıklar ve çalışmalar tamamlanmış vaziyette. Tıpkı adı gibi bir şölen alanını andırırcasına süslenen bayraklarla, afişlerle ve posterlerle donatılan seçim iletişim merkezi açılacağı günü beklemekte.
Seçim iletişim merkezleri ana teması gün içerisinde gelen misafirlerin hoş bir şekilde ağırlanıp sohbet ve gündeme dair konuşmalar yaptıkları ve ayrıca en önemlisi de teşkilatların seçim koordinasyonunu yönettikleri yerler olmasıyla sebebiyle büyük öneme sahipler. Akşamları ise seçim iletişim merkezlerinde başkan adayları toplanan kalabalığa hitap ederek burada seçimin kaderini belirleyici konuşmalar yapıyorlar. Bu konuşmalarda başkan adayları ilçede hayata geçirecekleri ve devam ettirecekleri projeleri gelen vatandaşlara detaylarıyla anlatarak halk arasında daha hızlı yayılmasını sağlıyorlar.
Bizde ilçenin ve seçimin nabzını tutan her zaman halkın yanında olan Yöre Haber Gazetesi olarak Milliyetçi Hareket Partisi Sarıkaya Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Alpaslan Erbek’e seçim iletişim merkezlerinin hayırlı olmasını diliyor kendisine ve diğer bütün Belediye Başkanı hemşehrilerimize başarılar diliyoruz. Seçimlerin sonucu ne olursa olsun kazanan bizim güzel ilçemiz Sarıkaya olsun istiyoruz. Haber Murat Yakışıklı

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.