Anasayfa / Güncel / GENÇLİK MERKEZİ HAYIRLI OLSUN

GENÇLİK MERKEZİ HAYIRLI OLSUN

Yine Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel gerçekleşmesini vaat ettiği projelerden birini daha hayata geçiriyor.
İlçemizin belki de sosyal projeler kapsamında en büyük eksikliklerinden birisi olan Gençlik Merkezi Projesi Sarıkaya Belediyesi tarafından hayata geçiyor.
Sarıkaya Belediyesi’ne ait Bahçelievler Mahallesi Hacı Hasan Bor Parkı alt tarafında yer alan boş arsaya ilçemizin gereksinimlerine uygun, modern ve tam donanımlı bir gençlik merkezinin Sarıkaya Belediyesi tarafından inşa edileceğini Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel sosyal medya hesapları aracılığıyla duyurdu.
Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile Sarıkaya Belediyesi arasında imzalanan sponsorluk ve reklam anlaşmasına istinaden ilçemize bir Gençlik Merkezi kazandırılacak. Yapımı Sarıkaya Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek ve 2022 yılı içerisinde ihale yapılarak yine aynı yıl içerisinde yapımının tamamlanması hedefleniyor. Şu anda projeleri hazır vaziyette bulunduğunu öğrendiğimiz Gençlik Merkezi Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel’in 2019 seçimlerinde ilçemize kazandırmayı vaat ettiği projelerinden birisiydi. Sarıkaya Belediyesi Başkan Açıkel önderliğinde son dönemde ilçemize kazandırdığı büyük maliyetli ve büyük öneme sahip yatırımlarla adeta Yozgat ilçeleri arasında parlayan bir yıldız konumunda yer alıyor. Başkan Açıkel bu zamana kadar ilçemizde Sarızeybek İş ve Kültür Merkezi, Galericiler Sitesi, Yeni Terminal, Karayolları kavşak genişletme çalışmaları, emülsiyon kaplama ve agrega yıkama tesisi, yeni makine ikmal parkı, yapımı devam eden kısa süre sonra hizmete başlayacak olan yeni belediye hizmet binası ve daha birçok hizmeti ile ilçemize büyük bir değer kattı ve görünüşe göre durmaya hiç niyeti yok. Çünkü hala proje aşamasında olduğunu bildiğimiz Sarıkaya Belediyesi GES projesi gibi ilçemize çağ atlatacak çok büyük bir proje daha da yolda.
Proje içeriği ve detaylı bilgiler elimize ulaştıkça buradan siz değerli okuyucularımızla paylaşmaya devam edeceğiz. Başarılı projeleri, azmi, çalışkanlığı ve ilçemize kazandırdıkları için Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel’i kutlar, başarılarının devamını dileriz. Haber Merkezi

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.