Anasayfa / Güncel / GÖZ DOKTORUMUZ İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

GÖZ DOKTORUMUZ İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

İlçemizde uzun süredir kadrolu göz doktoru yoktu. Vatandaşlarımızın artan şikayetlerine ve gazetemizi sık sık arayarak mağduriyetlerini dile getirmelerine sesiz kalmayan Yöre haber gazetesi Sarıkaya’da neden göz doktoru yok diye birkaç haber yapıp, ardından da Gazetemiz İdari Müdürü Mustafa Tek konuyu Gül Dikeni adlı köşesine taşıyınca siyasiler konuya daha fazla sesiz kalamadı.
Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Öcal konuyu Milletvekillerimize iletti. Milletvekillerimiz ise Sağlık Bakanlığından istekte bulundu. Sonunda Sarıkaya Devlet Hastanesine göz doktorumuz geldi.
Göz Hastalıkları Uzmanı olarak Sarıkaya Devlet hastanesinde bu gün göreve başlayacak olan Dr.Koçer Furkan Durukan Kayseri doğumlu, Üniversite eğitimini Ankara Tıp Fakültesinde bitiren Dr. Durukan Kayseri Sarıoğlan hastanesinde 6 ay Pratisyen hekim olarak görev yaptı. Yaklaşık beş yıldır da Yozgat Bozok Üniversitesinde Araştırma görevlisi olarak hizmet verirken eş durumundan tayini Sarıkaya’ya çıktı. Durukan’ın eşi ise Sarıkaya Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksek Okulunda öğretim görevlisidir. Durukan evli ve 1 çocuk babasıdır.
Göz Hastalıkları  Dr. Koçer Furkan Durukan’a yeni görevinde başarılar diliyoruz. Haber Murat Yakışıklı

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.