Anasayfa / Güncel / İYİ PARTİ YOZGAT İL BAŞKANLIĞI’NDA YENİ YÖNETİM TANITILDI

İYİ PARTİ YOZGAT İL BAŞKANLIĞI’NDA YENİ YÖNETİM TANITILDI

İYİ Parti Yozgat İl Yönetim Kurulu üyeleri ve ilçe Başkanları toplantısı, İYİ Parti İl Başkanlığı toplantı salonunda yapıldı.
İYİ Parti Yozgat İl Yönetim Kurulu üyeleri ve ilçe Başkanları toplantısı, İYİ Parti İl Başkanlığı toplantı salonunda yapıldı. Toplantıda yeni oluşturulan il yönetimi ve ilçe başkanları tanıtıldı.
İYİ Parti Yozgat İl Başkanı Bünyami Katipoğlu, yeni seçilen İl Yönetimini, İlçe Başkanlarını ve Yönetim Kurulu üyelerini gönüllülük esasına dayalı, vatan millet sevdalısı, kutsal davamızda, hiçbir karşılık beklemeden, hizmet etmeye talip oldukları için canı gönülden tebrik ettiğini söyledi.
HEDEF BİRİNCİ PARTİ OLMAK
Katipoğlu, “Bundan sonra önümüzde tek hedefimiz var. O da hem Yozgat’ta hem de Türkiye’de birinci Parti olmaktır. Bu hedefimize yürürken en çok ihtiyacımız olan şey birlik ve beraberliktir. Yozgat İYİ Parti İl ve İlçe Teşkilatları bu konuda tek yumruk halinde bir ve bütündür. 25 Ekim 2017’de kurulan İYİ Partinin Güneşi milletimize umut olmuştur. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener önderliğinde başlattığımız bu siyasi irade bütün milletimiz tarafından kabul görmüştür. İYİ Parti artık kendi içerisinde birlik ve beraberlik iradesini güçlendirerek, milletin partisi olmayı başarabilmiştir. Milletimiz kutuplaştırılmış ve sıkıştırılmış siyasetin içerisinde İYİ Partiyi kendisine bir umut olarak görmektedir” dedi.
TÜRKİYE’Yİ YÖNETMEYE TALİBİZ
Türkiye’nin ortak akıl ile yönetilmesi gerektiğine inandıklarını belirten Katipoğlu, “Allah’ın izniyle ülkeyi yönetecek O ortak akılı oluşturan biz olduk. Türkiye de olmaz denen şeyleri olur hale getirdik. Bu ortak aklın ilk meyvelerini 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde de aldık. Allah’ın izni ile Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener önderliğinde yapılacak ilk genel seçimlerde hem Yozgat’ta hem de Türkiye’ de 1.Parti olacağız. Türkiye’yi yönetmeye talibiz. Yozgatlı hemşehrilerimiz ülkemizin içinde bulunduğu bu durumdan, kurtuluş için partimizi tam anlamı ile umut olarak görüyorlar. Bizlerde hemşehrilerimizin bu güvenini boşa çıkartmamak için il ve ilçe teşkilatlarımız olarak birlik ve beraberlik içerisinde gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Cenabı Allah Milletimizin Yar ve Yardımcısı olsun. Az kaldı” diye konuştu. ÇAMLIK GAZETESİ

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.