Anasayfa / Güncel / KAYMAKAM IŞIK’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAİSİ

KAYMAKAM IŞIK’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAİSİ

Sarıkaya Kaymakamı Selami Işık Ramazan bayramında bir çok etkinlik yaptı. Kaymakam Selami Işık’ın ilk etkinliği Şehit Ailelerine Ramazan Bayramı Ziyareti ile başladı; Kaymakam Işık, bayram ziyaretleri kapsamında şehit aileleri ile birlikte sohbet ederek bayramlarını kutladı ve kabir ziyaretlerinde bulundu.
Ziyaretlerde Kaymakam Işık’a; Jandarma Komutanı Teğmen Mustafa Kızıl ve Şehit Aileleri ve Gaziler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yakup Ergen eşlik ettiler.
Kaymakam Işık’a, Şehit aileleri ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.
Sarıkaya Kaymakamı Selami Işık ikinci ziyaretini ise ilçe Jandarma komutanlığına yaptı.
Kaymakam Selami Işık, Ramazan Bayramı bayramlaşma programı çerçevesinde Covid-19 tedbirleri kapsamında bayramda görev yapan askerlerimizi ziyaret ederek Ramazan Bayramını kutladı.
Kaymakam Işık’ı İlçe Jandarma Komutanlığında İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Mustafa Kızıl ve jandarma personeli karşıladı.
Ziyaretleri sırasında askerlerimizin bayramını tek tek kutlayan Kaymakam Işık; “Kuruluşundan buyana milletimizin hizmetinde ve emrinde olan güzide teşkilatımızın birer mensubu olan sizlerle gurur duyuyoruz. Hepinize bugüne kadar yapmış olduğunuz hizmetler ve vazifenizde gösterdiğiniz üstün gayret ve fedakârlıklarınızdan dolayı tebrik ediyor, Ramazan Bayramı’nı ailelerinizle birlikte huzur ve mutluluk içinde geçirmenizi diliyorum.” dedi.
Kaymakam Işık Bayramda Şehit Ailelerini yalnız bırakmayarak ziyaretlerinde bulundu; Kaymakam, Selami Işık Ramazan Bayramı bayramlaşma programı çerçevesinde ilçemiz Merkezde yaşayan Şehit ailelerini ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti.
Şehitlerimizin aileleri ile sohbet ederek bayramlarını tebrik eden Kaymakam Işık; “Bu mübarek Ramazan Bayramının ilk gününü siz değerli ailelerimizle geçirmek istedik. Biliyoruz ki sevinçler, mutluluklar paylaştıkça çoğalır, acılar ise paylaştıkça azalır. Bizler de sizleri sık sık ziyaret ederek Devletimizin her zaman tüm imkânları ile yanınızda olduğunu bilmenizi istiyorum. Bu vesileyle, aziz vatanımızın bekası için canlarını hiçe sayan tüm şehitlerimize rahmet, gazilerimize ise sağlık ve afiyet diliyorum. Hep beraber nice sağlıklı mutlu bayramlar diliyorum.” diyerek hanelerden ayrıldı.
Kaymakam Selami Işık’a ziyareti esnasında, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Mustafa Kızıl ve Şehit Aileleri ve Gaziler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yakup Ergen eşlik etti. Şehit ailelerinin ziyaretinden sonra Kayamakamımız Selami Işık’ın Ramazan bayramı programı sona erdi. Haber Ö.Beker.

 

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

GENÇLİK MERKEZİ AÇILDI

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel’in ilçemize kazandırdığı birçokhizmetin şimdilik sonuncusu olan T.C. Sarıkaya Belediyesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.