Anasayfa / Güncel / Mobil Uygulama İle Belediye Hizmetleri Cepte

Mobil Uygulama İle Belediye Hizmetleri Cepte

Mobil Uygulama İle Belediye Hizmetleri Cepte

Sarıkaya Belediyesi’nin belediyecilik hizmetlerinin sunumu ve vatandaşın hizmetlere daha kolay erişiminin sağlanması amacıyla Sarıkaya Belediyesi mobil uygulaması hayata geçirildi.

Belediye Başkanı Ömer Açıkel, Sarıkaya Belediyesi olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirterek, “Sarıkayalı hemşerilerimize layık oldukları şekilde, en yüksek standartlarda hizmetlerimizi ulaştırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu hizmetlerimizi gerçekleştirirken teknolojinin tüm imkânlarını da kullanıyoruz. Yeni geliştirdiğimiz bu uygulama, Sarıkaya Belediyesi hizmetlerine mobil cihazlardan ulaşabileceğiniz resmi bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde vatandaşlarımız; Belediye haberlerine, duyurulara ve ihale ilanlarına varıncaya dek daha birçok faydalı bilgiye cep telefonlarından ve mobil cihazlılarından erişim sağlayabilecek. Ayrıca meclis kararlarına ve kültür-sanat faaliyetlerimize de bu uygulamadan ulaşılabilecek” dedi.

Android ve İOS işletim sistemine sahip telefonlar için aktif olan uygulamayı dileyenler Apple App Store ve Google Play Store’dan mobil cihazlarına indirebilecek.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

VALİLİK TAM KAPANMANIN KOŞULLARINI AÇIKLADI..İŞTE AYRINTILAR

29 Nisan Perşembe günü  saat 19:00’da başlayıp, 17 Mayıs 2021 Pazartesi sabah 05:00’e kadar devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir