Anasayfa / Güncel / Mobil Uygulama İle Belediye Hizmetleri Cepte

Mobil Uygulama İle Belediye Hizmetleri Cepte

Mobil Uygulama İle Belediye Hizmetleri Cepte

Sarıkaya Belediyesi’nin belediyecilik hizmetlerinin sunumu ve vatandaşın hizmetlere daha kolay erişiminin sağlanması amacıyla Sarıkaya Belediyesi mobil uygulaması hayata geçirildi.

Belediye Başkanı Ömer Açıkel, Sarıkaya Belediyesi olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirterek, “Sarıkayalı hemşerilerimize layık oldukları şekilde, en yüksek standartlarda hizmetlerimizi ulaştırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu hizmetlerimizi gerçekleştirirken teknolojinin tüm imkânlarını da kullanıyoruz. Yeni geliştirdiğimiz bu uygulama, Sarıkaya Belediyesi hizmetlerine mobil cihazlardan ulaşabileceğiniz resmi bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde vatandaşlarımız; Belediye haberlerine, duyurulara ve ihale ilanlarına varıncaya dek daha birçok faydalı bilgiye cep telefonlarından ve mobil cihazlılarından erişim sağlayabilecek. Ayrıca meclis kararlarına ve kültür-sanat faaliyetlerimize de bu uygulamadan ulaşılabilecek” dedi.

Android ve İOS işletim sistemine sahip telefonlar için aktif olan uygulamayı dileyenler Apple App Store ve Google Play Store’dan mobil cihazlarına indirebilecek.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SARIKAYA İTFAİYESİNDEN PİKNİKÇİLERE UYARI!

Sarıkaya Belediyesi İtfaiye Müdürü Fatih Aytekin artan hava sıcaklığının özellikle ormanlık ve mesire alanlarındaki yangınlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.