Anasayfa / Sarıkaya / Nene Hatun’dan Yılsonu Mezuniyet ve Sergi

Nene Hatun’dan Yılsonu Mezuniyet ve Sergi

 

İlçemizdeki Nene Hatun Anaokulu’nda yıl sonu sergisi ve mezuniyet töreni gerçekleşti.

tören İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu ile başladı. Törenin açılışında konuşan okul müdürü Burcu Gazioğlu, bütün bir yıl boyunca minik öğrencilerinin hazırladığı ürünleri tanıtmak ve onların bu başarılarını göstermek amacıyla böyle bir program düzenlemeyi uygun gördüklerini aktardı.

Minik öğrencilerin eğitime ilk bu okullarda adım attıklarını ifade eden Gazioğlu, anaokullarının kişilerin eğitim hayatı için çok önemli olduğunu belirterek, “Öğrencilerimiz burada hem eğlenerek hem de çeşitli eğitimler alarak hayata hazırlanıyorlar. Bizler ise burada eğitimi eğlenceli bir hale getirip onlara sevgimizi veriyoruz. Minik yavrularımızla, öğretmen arkadaşlarımız, çalışanlarımızla kısacası hep birlikte bir aile olduk. Öte yandan yavrularımız ilk diplomalarını buradan alıp ilk diploma töreni heyecanını da burada yaşayacaklar.” şeklinde konuştu.

Daha sonra Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Günaydın serginin açılış kurdelesini kesti.

 

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

ACAR DONDURMA AÇILDI

Acar dondurma işletmecisi Yasin Aktan dondurmanın bir kültür olduğunu ifade ederek şunlarıkaydetti; “dondurmacılık bizim baba …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.