Anasayfa / Sarıkaya / ÖĞRENCİLERİN TAŞIMA GÜVENLİĞİ KONULU TOPLANTI YAPILDI

ÖĞRENCİLERİN TAŞIMA GÜVENLİĞİ KONULU TOPLANTI YAPILDI

Sarıkaya Kaymakamlığı tarafından servis şoför ve sahiplerine yönelik “Öğrenci Taşıma Güvenliği” konulu toplantı yapıldı.
Toplantıya Kaymakamımız Yasin Özcan Jandarma Komutanı Teğmen Yuşa Kılınç, Emniyet Müdürü Kadir Topkaya, Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş ve kurum amirleri katıldı.
Sarı Zeybek İş Merkezi Mustafa Kemal Devrilmez toplantı salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Kaymakamımız Yasin Özcan, taşıma hizmetinin iyi yapılmasının önemine dikkat çekti.
Kaymakamımız Özcan konuşmasının devamında; “ Genel olarak servislerden görebildiğim kadarıyla çok ciddi bir sıkıntımız yok. Memnuniyet var. Muhakkak ki eksiklikler, yanlış anlamalar olur. Yapılan iş çok ciddi. Huzurlu olsun, sağlıklı olsun, güvenli olsun, güzel olsun. ” dedi.
Kaymakam Özcan’ın konuşmasının ardından Öğrencilerin taşıma güvenliğinin artırılması için neler yapılabileceği ve köylere ulaşımdaki sorunlar ele alındı.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

“Roma Hamamları” Sempozyumu

“Roma Hamamları” Sempozyumu ilçemizde  bulunan Basilica Therma Roma Hamamı’nın Ulusal ve Uluslararası alanda tanıtım çalışmaları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir