Anasayfa / Güncel / OKUL SERVİS ŞOFÖRLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

OKUL SERVİS ŞOFÖRLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

OKUL SERVİS ŞOFÖRLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Kaymakamlıkça, “2018-2019 Eğitim Öğretim Okul Güvenliği ve Öğrenci Servis Taşıyanları” konulu toplantı, Namık Kemal İlköğretim Kurumu Siyasettin Eser konferans salonunda gerçekleştirildi.

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının daha güzel huzur ve güven içerisinde geçirebilmesi için ilçede eğitim-öğretim ile ilgili sorunların ve diğer hususların görüşüldüğü toplantı, Kaymakam Yasin Özcan başkanlığında, Jandarma Komutan vekili Kıdemli Başçavuş Çetin Özcan, Emniyet Müdür vekili Yasin Yamur, Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş ve ilçedeki öğrenci servis şoförlerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında okul servisleri ve okul servis güvenliği ile ilgili hususlar görüşüldüğü toplantıda Kaymakam Yasin Özcan; öğrencilerin güvenli bir şekilde evlerinden alınıp aynı şekilde ailelerine tekrar teslim edilmesi konusunda sorumlulukları olduğunu belirterek, servis şoförlerinin daha dikkatli olması gerektiğini, bu konuda idare tarafından da denetimlerin artacağını vurguladı . Toplantının son bölümünde karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu, okul servis araçlarında öğrenci güvenliğine yönelik yapılması gereken işlemler ele alındı.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

ARKADAŞLARI METE’Yİ ASKERE UĞURLADI

Ülkemizin gençleri yaşları geldiği zaman vatani görevini yapmak için askere büyük bir heves ve şevk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.