Anasayfa / Güncel / ÖZÜDUR METAL ŞAMPİYON OLDU

ÖZÜDUR METAL ŞAMPİYON OLDU

Sarıkaya Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Sarıkaya Kaymakamlığı Kurumlar arası Voleybol Turnuvası yoğun katılım ve birbirinden çekişmeli maçlar ile sona erdi. Şampiyonluk maçı Pazartesi günü yoğun bir seyirci ile oynandı. Şampiyonluk maçı Sarıkaya Devlet Hastanesi ile Özüduru Metal spor arasında oynandı. Beş set üzerinden oynan maçta iki iki sonuç alınınca son set oynandı bu sette de Özüduru metal galip gelerek turnuvanın galibi oldu. Sarıkaya İlçe jandarma son yaşanan İdlip ve yüreğimizi yasa boğan Kahraman Şehitlerimizin olması münasebeti ile turnuvadan çekildi. Gençlik Spor ilçe müdürlüğü ise Sarıkaya Jandarma Sporu Kahramanlık Kupası ile ödüllendirdi.
Turnuvaya şu takımlar katıldı; İlçe jandarma, Sarıkaya Devlet Hastanesi, Sarıkaya Belediyesi, Mehmet Akif İ.H.O. , 125. Yıl Zübeyde Hanım Anaokulu, Ziraat bankası, Nenehatun Anaokulu, Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü, Özüduru Metal, Tadım Kuruyemiş, Şehit Erhan Ülkü M.T.A.L., Kadılı Cumhuriyet İ.H.O., Sarıkaya Kapalı Cezaevi.
Sarıkaya sanayi esnaflarından şampiyon olan Özüduru Metal Spor’un sponsoru Veysel Özüduru “Sarıkaya Gençlik Spor İlçe Müdürü Oğuz Kağan SUNGUR ve Antrenör Fatih Bayözü’ne düzenledikleri turnuva ve etkinlik için teşekkür ediyoruz.”dedi.
Sarıkaya Gençlik Spor İlçe Müdürü Oğuz Kağan Sungur ise müsabakalara vermiş olduğu destekten dolayı Sarıkaya Kaymakamı sayın Yasin Özcan’a teşekkür ederiz. Dedi.
Turnuvada birinci Özüduru Metal, ikinci Sarıkaya Devlet Hastanesi, Üçüncü ise Sarıkaya Belediye Spor oldu. Turnuvaya katılan bütün takımları kutluyoruz.

 

 

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

YAKTIN BİZİ KORONA!

Bu gün saat beşte uyandım. Çay koyup kahvaltı yapmamın ardından geçtim bilgisayarın başına. Önce Facebook’taki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir