Anasayfa / Güncel / ŞAHİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

ŞAHİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Milletvekili aday adaylar bir bir sosyal medyada boy göstermeye başladı. Bu adaylardan biri de Sarıkaya’nın evladı Veli Şahin. Veli Şahin ilk orta ve lise eğitimini Sarıkaya’da tamamladı. Daha sonra Sarıkaya’da esnaflık yapan Veli Şahin Büyük Birlik Partisi Sarıkaya İlçe başkanığında uzun süre çeşitli görevlerde bulundu.
Veli Şahin Büyük Birlik Partisi Sarıkaya ilçe başkanlığı görevini yaparken Yozgat milletvekilliği aday adaylığı için Ankara Büyük Birlik Partisi genel merkezine dosyasını sunmaya hazırlandığını açıkladı. Şahin sıralamaya girmek için gün sayıyor. Büyük Birlik Partisi Sarıkaya İlçe başkanı Veli Şahin Yöre Haber gazetesine yaptığı açıklamada şunları söyledi ; 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimi için Büyük Birlik Partisi’nden Yozgat milletvekili adayı olmak üzere aday adaylığımı kamuoyunun huzurunda açıklıyorum. Bu hafta içi de Ankara Büyük Birlik Partisi genel merkezine adaylık başvuru yapacağım. Bu çıktığım yolda Hemşehrilerimizin hayır dualarını ve desteklerini bekliyorum, saygılarımı sunuyorum. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin.” Dedi.
Bizde Veli Şahin’e çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz. Haber Murat Yakışıklı

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.