Anasayfa / Güncel / SARIKAYA KURALLARA UYDU

SARIKAYA KURALLARA UYDU

Tüm Türkiye de olduğu gibi ilçemizde de hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması yapıldı. Sarıkaya da sokağa çıkma kısıtlamasının ardından Sarıkaya İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri maske ve izin belgesi ve kimlik denetimi yaptı.
Sokağa çıkma kısıtlamasının ardından Sarıkaya İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri Sarıkaya ilçesinde izinli sokağa çıkanların maske takmaları ve ayrıca izin belgelerini kontrol etmek için gün boyu belirli köylerde ve ilçe giriş çıkışlarında uygulama yaptı. Sokaklarda ve araçlar üzerinde uygulama yaparak izin belgelerini soran ekipler, yaptıkları denetimlerde, durdurdukları araçlarda bulunanlarda izin belgelerini kontrol etti. Sarıkaya İlçe Jandarma komutanlığı ekipleri Sarıkaya Ata Sanayi girişinde yaptıkları kontroller sırasında Sarıkayalı vatandaşların sokağa çıkma kısıtlamasına uyduklarını ve herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmadıkları öğrenildi. Tarnsit geçen araçları da durdurarak denetim yapan ekipler araçların sürücülerinden ehliyet , kimlik ve izin belgesi sordular. Ayrıca araçlarda maske ve mesafeye dikkat edilip edilmediği de denetlendi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

KAYSERİDEKİ ELİMİZ BAŞKAN GÜNAL

Kayseri Sarıkaya’lılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Günal gazetemizi ziyarette bulunarak 10 Ocak Gazeteciler gününü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir