Anasayfa / Sarıkaya / Sarıkaya’da korkunç cinayet

Sarıkaya’da korkunç cinayet

 

Adının Seyfettin Turgut olduğu öğrenilen ve Sarıkaya da Simit imal eden kişi önce Şükran ( Serap) Dinç karısını sonra kendisini vurarak intihar etti.

Olay Karşıyaka Mahallesi Alperenler caddesinde Saat 10:00 sularında meydana geldi. Adının Seyfettin Turgut (45-50) yaşlarındaki şahıs Alperenler caddesinde daha önceden geçim sıkıntısı çektiği ve boşandıkları  öğrenilen karısı ile karşılaştı. Önce karısı ile tartışan şahıs tek kırma tüfeği ile havaya ateş etti. Karısı olay üzerine kaçmayınca önce karısını sonra kendisini vurdu. Kafasından vurulan kadın olay yerinde hayatını kaybetti. şahıs daha sonra kendisini vurarak intihar etti. Edinilen bilgiye göre şahıs daha önce Yozgat’ta iki simitçi iş yeri açtığı fakat kumar alışkanlığı üzerine bu iş yerlerini kapattığı öğrenildi. Şahıs Sarıkaya da ki iş yerini de kumar yüzünden kaybedeceğini anlayınca bunalıma girdiği öğrenildi. Karısı ile arası bozuk olan şahıs ayrılmak istemediği için karısını vurduğu daha sonrada intihar ettiği öğrenildi.

 

IMG_4599 IMG_4600 IMG_4601

 

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

GÖZAN VE İBİŞ MAZBATASINI ALDI

Sarıkaya Belediye Başkanlığı’na seçilen Osman Gözan ve Karayakup Kasabası Belediye Başkanlığına seçilen Talat İbiş Sarıkaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.