Anasayfa / Güncel / SARIKAYAYA 8 DOKTOR ATANDI

SARIKAYAYA 8 DOKTOR ATANDI

Sağlık Bakanlığı tarafından Yozgat ve ilçelerine 23’ü uzman, 71’i pratisyen olmak üzere toplam 94 doktor ataması yapıldı. Sağlık Bakanlığı tarafından Yozgat ve ilçelerine 23’ü uzman, 71’i pratisyen olmak üzere toplam 94 doktor ataması yapıldı. Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Yozgat ve İlçelerine çeşitli branşlarda 94 Doktor kadrosunun tahsissinin yapıldığını belirterek önümüzdeki günlerde atamaların gerçekleştirileceğini söyledi. Başer sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi “Yozgatımıza Doktor Atamaları Kadro Tahsisi Yapıldı. Yozgat’ımızın ve ilçelerinin önemli ölçüde ihtiyacını giderecek değişik branşlarda 94 doktorun atanması için kadro tahsisi yapıldı. 02 Eylül 2020 tarihinde atamalarını gerçekleştireceğiz. Yozgatımıza hayırlı olsun.” dedi.

SARIKAYAYA 8 DOKTOR ATANDI

İlçemizde de korona virüs salgının artmasıyla birlikte Sağlık çalışanlarımıza ihtiyacın daha da arttığı bu sebeple ise 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ve 7 Pratisyen Hekim tahsisi yapıldı. Bu zorlu süreçte doktor eksiklerimizin tamamlanmasında emekleri geçen Anayasa Komisyon Başkanı Bekir Bozdağ , Yozgat Ak Parti Milletvekili Yusuf Başer’e teşekkür ediyoruz.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SARIKAYA İTFAİYESİNDEN PİKNİKÇİLERE UYARI!

Sarıkaya Belediyesi İtfaiye Müdürü Fatih Aytekin artan hava sıcaklığının özellikle ormanlık ve mesire alanlarındaki yangınlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.