Anasayfa / Güncel / SARIKAYAYA 8 DOKTOR ATANDI

SARIKAYAYA 8 DOKTOR ATANDI

Sağlık Bakanlığı tarafından Yozgat ve ilçelerine 23’ü uzman, 71’i pratisyen olmak üzere toplam 94 doktor ataması yapıldı. Sağlık Bakanlığı tarafından Yozgat ve ilçelerine 23’ü uzman, 71’i pratisyen olmak üzere toplam 94 doktor ataması yapıldı. Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Yozgat ve İlçelerine çeşitli branşlarda 94 Doktor kadrosunun tahsissinin yapıldığını belirterek önümüzdeki günlerde atamaların gerçekleştirileceğini söyledi. Başer sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi “Yozgatımıza Doktor Atamaları Kadro Tahsisi Yapıldı. Yozgat’ımızın ve ilçelerinin önemli ölçüde ihtiyacını giderecek değişik branşlarda 94 doktorun atanması için kadro tahsisi yapıldı. 02 Eylül 2020 tarihinde atamalarını gerçekleştireceğiz. Yozgatımıza hayırlı olsun.” dedi.

SARIKAYAYA 8 DOKTOR ATANDI

İlçemizde de korona virüs salgının artmasıyla birlikte Sağlık çalışanlarımıza ihtiyacın daha da arttığı bu sebeple ise 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ve 7 Pratisyen Hekim tahsisi yapıldı. Bu zorlu süreçte doktor eksiklerimizin tamamlanmasında emekleri geçen Anayasa Komisyon Başkanı Bekir Bozdağ , Yozgat Ak Parti Milletvekili Yusuf Başer’e teşekkür ediyoruz.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

BAŞKAN AÇIKEL GALERİCİLER SİTESİNİ ZİYARET ETTİ

Sarıkaya Galericiler Sitesi yapıldıktan sonra tartışmalara neden olmuş fakat ilçedeki bütün galerici esnafı siteye taşınarak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir