Anasayfa / Sarıkaya / TEDBİRLERİ EN ÜST SEVİYEDE ALINDI

TEDBİRLERİ EN ÜST SEVİYEDE ALINDI

Sarıkaya İlçe Emniyet Müdürü Kadir Topkaya “Bir yılı daha üzüntü ve sevinçleriyle geride bırakıyor, umut ve beklentilerle yeni bir yıla giriyoruz. 2019 yılının huzur, güven, birlik ve beraberliğin daha da güçleneceği bir yıl olacağına inanıyorum” dedi.
Topkaya, yeni yıl mesajının devamında şunları kaydetti; “İlçemizde huzurunu bozan, birlik ve beraberliğimize karşı tehdit oluşturan her türlü olaya karşı mücadelemiz, yasaların bize verdiği yetki çerçevesinde ve vatandaşlarımızın destekleriyle yılmadan sürecektir. Her türlü olaylar ile ilgili ihbar, şikâyet ve yardım talepleriniz için ‘112’ telefonu her an hizmetinizdedir. Vatandaşlarımızın yılbaşını rahat ve huzur içerisinde geçirmeleri amacıyla; her türlü asayiş ve trafik tedbirleri en üst seviyede alınmıştır. Alınan tüm tedbirler çerçevesinde vatandaşlarımız gerek yılbaşı öncesi alışverişleri sırasında, gerekse yılbaşı gecesinde karşılaştıkları asayiş ve trafikle ilgili her türlü talep ve sorunlarını bildirmeleri halinde kendilerine gereken yardım yapılacaktır.”
KURAL İHLALLERİ YAPMAYIN
“Vatandaşlarımız da kesinlikle alkollü araç kullanmamalılar. Trafik terörü, makam, mevki, genç, yaşlı demeden hepimizi hedef alıyor. Bu nedenle sürücü veya yayalar, trafik kurallarına uymalı, aşırı hız, hatalı sollama, kırmızı ışık ihlali, yakın takip ve alkollü araç kullanma gibi kural hataları yapmamalı. Hiç kimse kendi zevki ve eğlencesi uğruna başkalarının malına ve canına kastetme lüksüne asla sahip değildir.
İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak hizmet vermekten onur duyduğumuz, desteğimiz ve gücümüzün ana kaynağını oluşturan değerli vatandaşlarımızın yeni yılını şahsım ve Sarıkaya İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli adına kutlar; yeni yılın ülkemize, milletimize ve teşkilatımıza sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini dilerim.”dedi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

GALERİCİ ESNAFI DERTLİ

Sarıkaya galericiler sitesi başkanı Muharrem Günal “Sitemizde çevre düzenlemesi, Doğalgaz duvar, bekçi kulübesi, tapu, site …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir