Anasayfa / Sarıkaya / UĞUR GRUP NEW HOLLAND’I BÜNYESİNE KATTI

UĞUR GRUP NEW HOLLAND’I BÜNYESİNE KATTI

İlçemizde 40 yıla yakın bir zamandır Oto alım satım işi ile uğraşan, yılların esnafı Selahattin Koçak Uğur gurup şirketine yeni bir markayı daha ekledi. Şirket Müdürü Cemal Koçak ile yaptığımız röportajda; “Uğur gurup olarak yıllardır oto alım satımı işi ile uğraşıyorduk. Şirket bünyemize yeni kazandırdığımız New Holland traktör bayiliği ile yeni bir heyecan daha katmış olduk. İlk günkü heves ve şevk ile çalışıyoruz. New Holland markası çok eski ve kaliteli bir traktör markası bunu bilmeyen yoktur. Bizde ilçemizi merkez alarak Çayıralan ve Çandır ilçelerini de kapsayan bir bayilik almayı düşündük. New Holland Müdürü Volkan Coşkuner Bey ile irtibata geçtik. Gerekli incelemeyi ve araştırmayı yaptılar. Teminatları da yerine getirdik. Pazartesi günü ise Müdür Volkan Coşkuner İle sözleşmeyi imzaladık. İlçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” Dedi.
Şirket yetkililerinden Selçuk Koçak yaptığı açıklamada “Bundan sonraki süreçte Traktör, Zirai aletler ile Sarıkaya Çiftçisinin hizmetinde olacağız. Ilk olarak bayiliği açtıkta sonra 2018 yılı sonuna kadar 3S plazamızla Satış servis ve yedek parçayı da çiftçilerimizin hizmetine sunacağız. Çiftçilerimiz Sıfır traktörünü, zirai aletini aldıktan sonra servisimizde bakım onarım ve yedek parçalarına ulaşabilir. 2018 yılı sonunda hizmete açacağımız 3S plazamızda çiftçilerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayacağız”dedi. Koçak ayrıca “Amacımız sadece traktör satmak değil satış sonrası müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarmaktır.”dedi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

VEFAT EDEN SÖZLEŞMELİ PİYADE ER BERKAN BASUN TOPRAĞA VERİLDİ

Sarıkaya Kaymakamlığı Haber Merkezinin haberine göre; Suriye’de vatani görevini yaparken rahatsızlanan Sözleşmeli P. Er Berkan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir