Anasayfa / Güncel / ÜLKÜ OCAKLARINDAN EĞİTİME KATKI

ÜLKÜ OCAKLARINDAN EĞİTİME KATKI

İlçemizde yeni bir ocak başkanı var. Bulut Göktürk, Ülkü Ocakları başkanlığına getirildikten sonra bir çok önemli faliyete imza attı.
Başkan Göktürk ekibi ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulundu. Daha sonra Kandil gecesinde cami çıkışında cami cemaatine Ülkü Ocakları adına hediyeler dağıttı. Son olarak ta geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza hikaye kitabı dağıtarak miniklerin de gönlünü feth etti.
İlçemizde bulunan bir çok okula giderek bizzat kendi elleri ile kitap dağıtan Başkan Bulut Göktürk yaptığı açıklamada şunlara değindi.
Başkan Göktürk; “Bugün ilçe eğitim kurumlarımız olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Türk Eğitim Sen Başkanlığı ve ilk öğretim okullarımızı ziyaret ettik. Okul ziyaretimizde geleceğimizin teminatı öğrencilerimize okumanın önemini anlatarak akabinde hikaye kitabı dağıttık. Değerli Müdürlerimiz ve öğretmenlerimize misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Ne mutlu Türküm diyene.”dedi.
Bizde yeni başkan Bulut Göktürk’ü tebrik ediyoruz. Eğitime katkı geleceğe yapılan bir yatırımdır.
Haber Murat Yakışıklı

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.