Anasayfa / Güncel / YOLDAŞ GEÇEN HAFTAYI DOLU DOLU GEÇİRDİ

YOLDAŞ GEÇEN HAFTAYI DOLU DOLU GEÇİRDİ

Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş sürekli sahada okulları ve eğitim kurumlarını sürekli ziyaret ederek eksiklerini kontrol ediyor. Çalışan ve yönetimle istişare edip eksiklerini , ihtiyaçlarını soruyor. Öğrenciler ile de sürekli irtibat halinde olan Müdür Yoldaş dert ve sıkıntılarını dinleyip, çözüm odaklı çalışıyor. Müdür yoldaş geçen hafta ilk olarak Mümtaz Gözan Rehberlik ve araştırma merkezini ziyaret etti.
MÜMTAZ GÖZAN RAM ZİYARETİ VE KAHVALTI
İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş ile Şube Müdürleri Agah Ayhan ve Ahmet Karataş, Rehberlik ve Araştırma Merkezimize adı verilen Rahmetli Mümtaz Gözan’ın ağabeyi Osman Gözan, merkezimizde görevli idareci ve öğretmenler kahvaltıda bir araya geldi. Merkezimizde yürütülen çalışmalar ve ihtiyaçlar noktasında fikir alışverişi ve değerlendirmelerde bulunulan kahvaltı oldukça verimli geçti. Kahvaltı sonrası İş İnsanı Osman Gözan’a eğitime ve eğitimciye verdiği değerden dolayı teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş ziyareti sonlandırdı. Aynı gün Müdür Yoldaş Türkiye şampiyonasına giden öğrencileri uğurladı.
ŞAMPİYONLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA UĞURLANDI
Türkiye şampiyonasına gitmeye hak kazanan Şehit Selman Bozkurt Küçükçalağıl Ortaokul Yıldız Kız ve Kayapınar İstiklal Ortaokulu Yıldız Erkek Bocce takımlarına İlçe Milli Eğitimi Müdürümüz Cüneyt Yoldaş başarılar dileyip uğurlayarak iyi yolculuklar diledi. Okullarımız Ankara’da gerçekleştirilecek Türkiye Şampiyonasında Türkiye Şampiyonluğu için mücadele edecek. Müdür Yoldaş Öğrencilerimize başarılar dileriz dedi.
Ertesi gün İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş orta okul müdürleri ile bir toplantı yaptı.
ORTAOKUL MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cüneyt Yoldaş başkanlığında, Şube Müdürlerimiz Agah Ayhan ve Ahmet Karataş ile ilçemiz ortaokul müdürlerin katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda LGS sınavında öğrencilerimizin performansları değerlendirilerek yürütülen çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş çalışmalarından dolayı okul müdürlerimize teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.
Avrupaya gidecek kızlarımız ile bir araya gelen Müdür Yoldaş öğrencilere başarılar diledi; İlçemiz Sarıkaya Şehit Yıldız Gürsoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi alanı Öğrencileri Avrupa Yolcusu. 2022-1-TR01-KA121-VET- 000068071 Proje no’lu Erasmus+ Meslekî Eğitim Akreditasyonu kapsamında 11-24 Haziran 2023 tarihleri arasında Avusturya ülkesinin Viyana şehrindeki Kindergruppe Multi Anaokuluna yapılacak olan “Staj Hareketliliği” faaliyetine katılacak olan ilçemiz Şehit Yıldız Gürsoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alan Öğretmeni Esra KOÇ ile öğrencileri Hilal COŞKUN, Sıla ÜNAL, İklim DEMİR, Simge DURMUŞ ve Medine TÜRKMEN Okul Müdürü Aytekin BULUT ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cüneyt YOLDAŞ makamında kabul etti. Öğrencilere çeşitli tavsiyelerde bulundu şunları söyledi; “Öğrencilerimiz görgü ve bilgilerini artırmak için proje ile yurt dışı staj ve kendini geliştirme imkanı bulacaklar. Güzel bir imkan, Okul Müdürümüz ve öğretmenimize, öğrencilere teşekkür ediyorum” dedi.
Müdür Yoldaş geçen haftaki son ziyaretinde inşaat çalışmaları vardı. Nisan 2024 te tamamlanması planlanan Çok Programlı Lise inşaatını ziyaret etti. Çalışmaları yerinde inceleyerek çalışanlardan bilgi alan Milli Eğitim Müdürü, çalışanlara kolaylıklar dileyerek ziyareti sonlandırdı. Bir haftalık program bu ziyaret ve inceleme ile son buldu.
Haber Öge Beker

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SARIKIZ GÖRÜLDÜ

Özellikle Doğu ve Güney Doğu Anadoluda yaşayan Sarıkız örümceği ilçemiz ve bağlı köylerinde de görünmeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.