Anasayfa / Güncel / YOLDAŞ OKUL ZİYARETLERİNE
DEVAM EDİYOR

YOLDAŞ OKUL ZİYARETLERİNE
DEVAM EDİYOR

Buraya oturmaya gelmedik diyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş her zaman sahada.
Okul ziyaretleri ile adından söz ettiren Yoldaş her hafta iki üç okulu sürpriz bir şekilde ziyaret edip okulun durumu hakkında bilgi alıyor. Gerektiğinde öğrenciler, öğretmenler ve idarecilerle bire bir görüşen müdür Yoldaş okul temizlik görevlileri ile de görüşüyor. Her birinden ayrı ayrı bilgi alan Yoldaş eğitimin bir üst çıtaya çıkması için yoğun şekilde çalışıyor.
Yine bu hafta iki okulu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş bu hafta ilk olarak Şehit Metin Arslan İlköğretim Kurumumuzu ziyaret etti. Sınıfları gezen ve öğrencilerimizle sohbet eden müdür Yoldaş daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerimizle bir araya gelerek eğitim-öğretim faaliyetleri ve yürütülen çalışmalar hakkında sohbet edip bilgi aldı.
Öğrenciler ile de bilgi alış verişi yapan Müdür Yoldaş, çalışmalarından dolayı okul İdarecilerine, öğretmenlere ve yardımcı personele teşekkür etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cüneyt Yoldaş ikinci ziyaretini ise Şehit Erhan Ülkü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizi ziyaret ederek devam etti. Yine burada da sınıfları gezen ve öğrencilerimizle sohbet eden müdürü Yoldaş daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerimizle bir araya gelerek eğitim-öğretim faaliyetleri ve yürütülen çalışmalar hakkında bigi aldı.
Okulun eksiklerini ve yapılması gerekenleri not alan Müdür Yoldaş ziyaretini tamamladı.
Müdür Yoldaş ziyaretten sonra yaptığı açıklamada “İlçemiz eğitimini yukarıya taşımak bizim asli görevimizdir. Okullarda eğitimi bir üst çıtaya taşırken okulların fiziki yapısını da düzeltmek geliştirmek bizim görevimiz. Bu yüzden okul ziyaretleri yapıyoruz. Bizim göremediğimiz eksiklikleri öğrenciler, öğretmenler ve hatta yardımcı personelimiz görebiliyor. Bu eksiklikleri bizlere bildiriyorlar. Bizde gerekli tedbirleri alıyoruz.”dedi. Haber Merkezi

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

GÖZAN VE İBİŞ MAZBATASINI ALDI

Sarıkaya Belediye Başkanlığı’na seçilen Osman Gözan ve Karayakup Kasabası Belediye Başkanlığına seçilen Talat İbiş Sarıkaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.