Anasayfa / Güncel / YOLDAŞ’TAN OKUL ZİYARETLERİ

YOLDAŞ’TAN OKUL ZİYARETLERİ

Sarıkaya Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş iki hafta önce tekrar görevine başlamıştı. Yoldaş kaldığımız yerden devam diyerek okul ziyaretlerine başladı. Yoldaş ilçedeki okulları gezerek öğretmen, öğrencilerin ve idarecilerin sorun ve isteklerini dinleyerek okulların fiziki şartlarını, eğitim kalitelerini yükseltmek için çalışıyor. Müdür Yoldaş bu hafta dört okulu ziyaret etti.
YAVUZ SELİM İLKOKULU ZİYARETİ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cüneyt YOLDAŞ okul ziyaretleri kapsamında Yavuz Selim İlkokulunu ziyaret etti. Sınıfları gezen ve öğrencilerimizle sohbet eden müdürümüz daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerimizle bir araya gelerek eğitim-öğretim faaliyetleri ve yürütülen çalışmalar hakkında sohbet etti.
Gayretli çalışmalarından dolayı Okul Müdürümüze, öğretmenlerimize ve yardımcı personellerimize teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü, okulların hepsinin fiziki şartlarını iyileştireceğiz diyerek ziyareti sonlandırdı.
YUNUS EMRE ANADOLU LİSESİ ZİYARETİ
Sarıkaya İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt YOLDAŞ ertesi gün Yunus Emre Anadolu Lisemizi ziyaret etti. Öğrencilerimizle toplantı salonunda bir araya gelen Müdürümüz, öğrencilerimizle meslek ve kariyer seçimi, milli manevi değerlerimiz ve sınavlara hazırlık konularında sohbet etti. Okulların daha kaliteli eğitim alması konusunda öğrencilerin fikirlerini aldı. Müdürümüz daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerimizle bir araya gelerek eğitim-öğretim faaliyetleri ve yürütülen çalışmalar hakkında öğretmenlerle fikir alışverişinde bulundu.
Gayretli çalışmalarından dolayı okul müdürümüze, öğretmenlerimize ve yardımcı personellerimize teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü,Yoldaş ziyaretini tamamladı.
HİSARBEY İLK VE ORTAOKULU ZİYARETİ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş bu haftaki ziyaretlerine köy okullarından Hisarbey İlkokulumuzu ziyaret ederek devam etti. Okulumuzun yapımını gerçekleştiren ilçemizin hayırseverlerinden Hüseyin DEMİR Beyefendiyi Okul Müdürümüz Hasan ÖZTÜRK’le birlikte ziyaret etti. Ziyaret sonrası hayırseverimizle birlikte okulumuza geçilerek öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya gelip sohbet edildi, akabinde hayırsever iş adamımıza hayırlı hizmetlerinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz tarafından plaket takdimi yapıldı.
Ardından Hisarbey Ortaokulumuza geçilerek buradaki idarecimiz, öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle sohbet edilip eğitim-öğretim faaliyetlerine dair görüş alışverişinde bulunuldu.
Gayretlerinden dolayı idarecilerimize, öğretmenlerimize ve yardımcı personellerimize teşekkür edilerek ziyaretler sonlandırıldı.
KADILI CUMHURİYET İLKÖĞRETİM KURUMU ZİYARETİ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş bu hafta yine bir köy okulu olan Kadılı Cumhuriyet İlköğretim Okulunu ziyareti ile devam etti. Okul sınıflarını gezen ve öğrencilerimizle sohbet eden müdür Yoldaş daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerimizle bir araya gelerek eğitim-öğretim faaliyetleri ve yürütülen çalışmalar hakkında sohbet etti.
Eğitim için çalışmalarından dolayı Okul Müdürümüze, öğretmenlerimize ve yardımcı personellerimize teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, ziyareti sonlandırdı. Ziyaretlerden sonra bir açıklma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş “Sarıkaya eğitimini bir çıta daha üste çıkarmak için elimden geleinin fazlasını yapacağım diyerek ziyaretlerimize devam edeceğiz” dedi. Haber Özge Beker

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

GÖZAN VE İBİŞ MAZBATASINI ALDI

Sarıkaya Belediye Başkanlığı’na seçilen Osman Gözan ve Karayakup Kasabası Belediye Başkanlığına seçilen Talat İbiş Sarıkaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.