Anasayfa / Sarıkaya / CÜNEYT YOLDAŞ GÖREVE BAŞLADI

CÜNEYT YOLDAŞ GÖREVE BAŞLADI

İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Cüneyt Yoldaş hocamızı ziyaret ettik. Bizleri makamında ağırlayan Yoldaş yeni görevinin heyecanı ile bizleri karşıladı. Daha önceden de Halk Eğitimi Müdürlüğü görevini sürdürürken yine aynı şevk ve heyecanla çalıştığına tanık olduk. İlçemiz yeni Milli Eğitim Müdür olan Cüneyt Yoldaş göreve başlama mesajı olarak gazetemize şu açıklamalarda bulundu. Müdür Yoldaş Açıklamasında; “Sarıkaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine 28 Temmuz 2016 tarihi itibarı ile başlamış bulunmaktayım. İlçemizde böyle kutsal bir göreve atanmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyim. İlçemizin Milli Eğitim Müdürlüğüne layık olabilmek için, bütün mesai arkadaşlarımla birlikte, üstün vazife şuuru ve anlayışı içerisinde, büyük bir azim ve gayretle çalışacağımıza ve devraldığımız bu görevi ileriye taşıyacağımıza inancım tamdır. Bugüne kadar ilçemize hizmet etmiş tüm İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize teşekkür ediyorum. Dünyanın en değerli varlığı insana, eğitim hizmeti verirken; birlikte çalışacağımız tüm eğitim paydaşı arkadaşlarımın, bugüne kadar özverili ve gayretli çalıştıkları gibi, bugünden sonra da aynı şevk ve heyecanla çalışacaklarına, hep beraber güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Bu görevin sorumluluğunun ne kadar ağır ve onur verici olduğunun farkındayım. Bu ağır ve onurlu görevi samimiyetle yerine getirirken, önyargılardan uzak, eksiklerimizi tamamlayarak insanlarımızın vicdanlarını uyandırıp gönüllerine giden yolu bulacağımıza inanıyorum.
Eğitimde yeniliklere açık, şeffaf, katılımcı ve takım ruhuyla çalışarak; sürdürülebilir kalitenin oluşturulması büyük önem taşımaktadır. Bu bağlamda, ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesinin üstüne taşımak için her zaman “Türkiye için, Dünya ile yarışan”, milli, ahlaki ve evrensel değerlere sahip bireyler yetiştirmek hepimizin görevidir.
Etkin sivil toplum ve katılım ilkelerine bağlı olarak toplumun bütün kesimlerini kucaklayan bir yönetim anlayışıyla hareket etmek düşüncesindeyiz. Eğitim öğretim kalitesinin artırılması için ilçemizdeki bütün eğitim paydaşları ile el ve gönül birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.
Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı bizlere emanet eden değerli velilerimiz; çocuklarınızın emin ellerde olduğunu unutmayınız. Bizlerin görevi onları en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktır. Bu yolda bizlere destek olmanız gücümüzü artıracak ve başarıya ulaşmamızı kolaylaştıracaktır. Okullarımızın çocuklarınızı hayata hazırlayan mekânlar olarak sizlerin işbirliğine ve desteğine her zaman ihtiyacı vardır.
Geleceğimizin teminatı sevgili öğrenciler; Sizleri geleceğe hazırlamak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan ebeveynlerinize ve öğretmenlerinize karşı saygıda kusur etmeyeceğinize, çalışıp başarılı olmak suretiyle onlara karşı görevinizi en iyi şekilde yerine getireceğinize inanmaktayım. Unutmayınız ki ülkemizin geleceği sizlerin ellerinde şekillenecektir.
“Kolaylaştırınız, zorlaştırmayınız; müjdeleyiniz nefret ettirmeyiniz” inancından hareketle yönetici ve öğretmen arkadaşlarıma, sevgili öğrencilerimize, kamu kurum ve kuruluşlarına, sivil toplum temsilcilerine, basınımıza ve ilçemiz halkına teşekkür ediyor hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”dedi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

YÜKSEKOKUL ÖĞRENCİLERİ ÖNLÜK GİYDİ

Sarıkaya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu öğrencileri için Efdal Park’ta önlük giyme programı düzenlendi. Programı Belediye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir