Anasayfa / Güncel / Açıkel’den Emniyet Müdürlüğü’ne Ziyaret

Açıkel’den Emniyet Müdürlüğü’ne Ziyaret

 

 

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel Türk Polis Teşkilatı’nın 173’inci Kuruluş Yıl Dönümü sebebiyle İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Polis teşkilatının 173. Yıldönümü sebebiyle İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel bu anlamlı günün anısına emniyet müdürlüğünde görevli tüm personele çiçek hediye etti.

Açıkel, burada yaptığı konuşmasında, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümlerini kutladığını ifade etti. Polislik mesleğini icra ederek, şehitlik makamına erişen polislere de Allah’tan rahmet dilediğini söyleyen Açıkel, gazilere de huzurlu ömürler diledi. Açıkel, “Ülkemizin ve milletimizin güvenliği için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan ve vatan uğruna gözlerini kırpmadan ölüme yürüyen kahraman polislerimizin Polis Haftasını kutluyorum. Onlar bizim, vatandaşımızın ve geleceğimizin huzur ve refahı için gece gündüz demeden görevlerini onurlu bir şekilde icra etmektedirler” dedi. Başkan Açıkel Emniyet Müdürlüğü personeline değerli hizmetlerinden dolayı teşekkür etti ve Polis Haftalarını kutladı.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

YOLDAŞ’TAN OKUL ZİYARETLERİ

Sarıkaya Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş iki hafta önce tekrar görevine başlamıştı. Yoldaş kaldığımız yerden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir