Anasayfa / Güncel / Kaymakamımız Yasin Özcan Şehit Metin Arslan İlköğretim Okulunu Ziyaret Etti

Kaymakamımız Yasin Özcan Şehit Metin Arslan İlköğretim Okulunu Ziyaret Etti

Kaymakamımız Yasin Özcan, beraberindeki İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Yuşa Kılınç , İlçe Emniyet Komiser Yardımcısı Yasin Yamur ve Okul Müdürü  Danyal İnce ile yemekhanede öğrencilerle beraber tabldotta yemeğini alıp yiyen, Kaymakamımız Özcan, “Devletimiz, öğrencilerimizin daha iyi bir eğitim ve daha iyi bir geleceğe hazırlanmaları için tüm imkanlarını seferber ediyor. Eğitim bizim için her zaman öncelikli bir iştir. Taşımalı eğitim yapan öğrencilere haftanın beş günü bu okulumuzda sıcak yemek yiyebiliyorlar. Yapmış olduğumuz ziyarette, öğrencilerin dağıtılan yemeklerden memnun olduklarını gözlemledik. Onların memnuniyeti bizleri çok mutlu etti” dedi.

Kaymakamımız Yasin Özcan, yemeğin ardından Okulun hazırlamış olduğu,  Milli Kültür Öğelerimiz konulu  sergiyi gezdi. Sergiyi hazırlayan Öğretmelerimizden   Yasemin Köksal’ın ortaklarının da arasında yer aldığı e-twinning peojesi  81 il, 81 masal projesi kapsamında bastırılan proje kitabı Kaymakamımız Yasin Özcan’a öğretmen ve öğrenci tarafından takdim edildi.

Daha sonra Kaymakamımız Yasin Özcan Okuldaki Özel Eğitim Sınıfını ziyaret etti. Buradaki öğrencilerle  tek-tek ilgilenerek bir süre sohbet etti.

Kaymakamımız Yasin Özcan ziyaretin ardından okuldan ayrıldı.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

BARBAROS İLK OKULUNUN ÖNÜNDEKİ ÇÖPLER TEDİRGİN EDİYOR

Barbaros ilköğretim okulun önünde bulunan Sarıkaya belediyesine ait çöp konteynırları çocukları tedirgin ediyor. Özellikle kasap …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.