Anasayfa / Güncel / Mamak Kaymakamı Polat, Yozgat Valiliğine atandı

Mamak Kaymakamı Polat, Yozgat Valiliğine atandı

Yozgat Valisi Kadir Çakır’ın Mülkiye Başmüfettişliğine getirilmesiyle, Yozgat Valiliğine, Ankara Mamak Kaymakamı Ziya Polat atandı.

Yozgat Valisi Kadir Çakır’ın Mülkiye Başmüfettişliğine atanması ile, Yozgat Valiliğine ise Ankara ili Mamak ilçesi Kaymakamı Ziya Polat atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile Resmi Gazete’de yayınlanan atama kararına göre Ankara Mamak Kaymakamı olarak görev yapan Ziya Polat, Yozgat Valiliğine atandı. Yozgat Valimiz Kadir Çakır ise Mülkiye Başmüfettişliği görevine atandı.

ZİYA POLAT KİMDİR?

1973 yılında İzmit’te doğdu. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirdi. Erzincan’da Kaymakam Adayı olarak göreve başladı.

Sırasıyla Afyon-Sincanlı, Karabük-Yenice ve Mardin-Savur ilçelerinde Kaymakam Vekilliği, Sivas-Akıncılar, Elazığ-Arıcak, Erzurum-İspir, Aydın-Karacasu, Kayseri-Yahyalı ve Bursa Kestel ilçelerinde Kaymakamlık görevlerinde bulundu. Son olarak Ankara Mamak ilçesinden Yozgat Valiliğine ataması yapıldı.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

İLK AŞI 90 YAŞ ÜZERİNE

Sarıkaya Toplum Sağlığı Merkezinden yapılan açıklamaya göre Sağlık çalışanlarından sonra ilk aşılama Sarıkaya’da ikamet eden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir