Anasayfa / Güncel / MEYDAN AÇILIŞINA İKİ GÜN KONSER

MEYDAN AÇILIŞINA İKİ GÜN KONSER

Sarıkaya Belediyesinin düzenlediği yaz konserleri etkinliği bu yaza damgasını vurdu.
Etkinlikler kapsamında ilk gün DJ performansının ardından Garip Bülbül Neşet Ertaş filminin yıldızı, ilçemizin güçlü sesi hemşehrimiz Ramazan Bağgül sahne aldı. Zaman zaman duygulandıran zaman zaman coşturan performansıyla izleyenlerden tam not aldı. İlk gün etkinlikleri kapsamında daha sonra sahneye milyonların ilgiyle izlediği ve her gittiği yerde coşkuyla karşılanan ünlü sanatçı Tuğçe Kandemir çıktı. Söylediği birbirinden güzel şarkılar ve sahne performansıyla izleyenleri adeta büyüleyen Tuğçe Kandemir iki saat boyunca izleyenlere muhteşem bir gece yaşattı.
Sarıkaya Yaz Konserleri etkinliğini ikinci gününde ise saat:20.30’da sahneye ülkemizin güçlü sesi, şarkıları ve yorumuyla gönüllerde taht kuran Ahmet Şafak çıktı. Alanı dolduran binlerce kişiyi coşturan 2 saatlik performansıyla büyük beğeni alan Ahmet Şafak en güzel şarkılarını Sarıkaya’lı hemşehrilerimiz için seslendirdi.
Etkinlikler boyunca herkesle yakından ilgilenen Belediye Başkanımız Av. Ömer Açıkel her iki gün de yapmış olduğu konuşmalarda konsere gelen vatandaşlara katılımlarından dolayı teşekkür ederek şükranlarını sundu.
Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel; Gerçekleştirilen konserler boyunca sunuculuk görevini üstlenen Yozgat Fm&Tv Moderatörü Cemil Üstüntaş’a ve performans sanatçısı Veli Sevinç’e, sahne ve organizasyon sorumlusu ve proje koordinatörü Çağatay Koçak ve ekibine bu anlamlı ve güzel etkinliğe kattıkları değer için ayrıca teşekkür ederiz dedi.
Düzenlenen etkinlikte emeği geçen bütün Sarıkaya Belediyesi Personeline teşekkür ederiz. Haber Y.Tek

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.