Anasayfa / Güncel / ÖĞRETMENLER GÜNÜN KUTLU OLSUN FEYZULLAH HOCA

ÖĞRETMENLER GÜNÜN KUTLU OLSUN FEYZULLAH HOCA

Geçen hafta gazetemize bir öğrenci velisi gelerek çocuğunun Barbaros ilk okulunda Feyzullah Tunçyürek öğretmende okuduğunu ve öğretmenden kendisinin ve diğer velilerin memnun olduğunu belirtti. Feyzullah Hocanın değerli bir eğitim neferi olduğunu bildiğimizden bizde gazete olarak Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Mermi beyi aradık ve velinin bu fikrini kendisine ilettik. Müdür Mermi ise velinin ve bizim bu davranışımızın çok güzel olduğunu söyledi. Müdür Mermi öğretmenler gününde bu davranışın gazeteye yansıması Feyzullah öğretmene güzel bir sürpriz olur diyerek onay verdi. Bizde veliye bu güzel davranışını gazetemizde yayınlayabiliriz dedik. Velimizde araştırmasını yaptı. İşte velimizin çalışması;
ÖĞRETMEN FEYZULLAH TUNÇYÜREK HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?
*Çok iyi bir eş ,iyi bir öğretmen ben böyle söylediğim zamanda bana çok kızıyor daha iyi öğretmenler var diyor. Bu konuda bile çok mütevazi davranıyor. (Eşi ; Hatice TUNÇYÜREK )
*Kızım yan sınıftaki öğretmen ondan daha kızgın olduğunu söylemesine rağmen biz öğretmenimizin hakkını ödeyemeyiz.(Veli; Emine GÖNENLER)
*Çok iyi bir öğretmen kendi çocuklarıymış gibi ilgileniyor ve asla ayrım yapmıyor.(Veli;Hasan DİNÇSOY)
*Gayet memnunuz her konuda gayet iyi bir öğretmen (Esnaf;Oktay AKSU)
*Çok iyi bizim iyiliğimizi düşünüyor ve bizi çok seviyor ve biz onun için her şeyi yaparız. Ona kocaman yaş pasta yaptıralım.(2/A sınıfı Öğrencileri)
*Bir öğrencinin başına gelen en güzel şey, iyi bir sınıf öğretmenidir. Ne mutlu Yiğit Efe ve 2/A sınıfına. Özverili ,çalışkan çocuklarla arkadaş anne baba gibi .İyi ki varsın Feyzullah Hocam. (Öğretmen Selda Hoca)
*Başarılı bir öğretmen, işini takip eden, öğrencisi ile yakından ilgilenen bir arkadaş. (şef Necati Bulut)
*Çok değerli sevdiğimiz görevine bağlı başarılı bir öğretmen. (Memur Bayram HÖKE)
*Çok iyiliğini gördüm dersleri bize sevdirdiğini gördüm işinde çok başarılı .(Eski öğrencisi Gökhan FİDANCI)
*Çok iyi bir insan , güler yüzlü, samimi, işini severek yapan biri (Esnaf Atakan ODABAŞI)
*Yılların öğretmeni (Esnaf Fatma Gür)
*Eski komşum ilkokul öğretmenim sevdiğimiz bir hocamızdır. (Esnaf Mustafa KURAN)
*Okulda saygı duyduğumuz bir öğretmen iyi niyetli, çalışkan ,öğrencilerle ilgilenen ,derslerinde giriş çıkış saatlerine dikkat edip görevini yapan bir öğretmendir. (Hizmetli Murat YAYLACI)
*Kızım Şevval okula başladı başlayalı tanıdım . Çok iyi bir insan. Değer verdiğimiz bir öğretmen görevini çok iyi yapıyor. (Esnaf ;Osman GÖZAN)
*Gelecek nesli yetiştiren daima gönülde, ender insan olanlardan biri ,hayat boyu devamlı hatırlanacak değerli bir öğretmendir. (Zabıta Memuru; Ceyhan FAYDALI)
*Çok iyi bir hoca, selam söyleyin ellerinden öperiz. (Esnaf ;Erdoğan KARATAŞ)
*Emeğini esirgemeyen , çalışkan bir arkadaş, bazen çok duygusal bir öğretmen ,iyi bir dost (Emekli öğretmen ; Mustafa AÇIKGÖZ)
*Değerli , çocuklarımızın yetişmesinde büyük emeği olan fedakar bir öğretmenimizdir. Sonsuz saygılarımı sunar, Öğretmenler gününü kutlarım. (Veli ; Fatma ERTÜRK)
*Kendisini çok yakından tanıdığım, değer verdiğim bir meslektaşım aynı zamanda da ilk okul öğretmenimdir. Elleri öpülesi dediğimiz tanıma belki de en yakışacak olan isim , çocukla çocuk olmayı bilen, içindeki çocuğu öğrencilerle birlikteyken gün yüzüne çıkarabilen öğretmenlik mesleğinin en önemli yanı olan vicdan sahibi insan değerli öğretmenimi ,Meslektaşımı saygıyla selamlıyorum.( Öğretmen ;Didem KÖSE)
BÜTÜN ÖĞRETMENLERİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN …
İYİ Kİ VARSINIZ…
Bugün 24 Kasım
Seni anar seninle güleriz bugün,

Kitap gibi bilgiler senin gibi çiçekler, Senin gibi gülerler öğretmenim.
Ne kadar teşekkür etsek azdır sana, Bugün senin günün öğretmenim, Kutlu olsun bütün öğretmenlere.
Kutlu olsun bu gün…IMG_9901

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI

Sarıkaya Belediye başkanlığı seçim sonuçları ve partilerin mahallelerden aldığı oylar aşağıda mahalle olarak çıkartılmıştır. Bahçelievler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.