Anasayfa / Güncel / KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Köylere Hizmet Götürme Birliği Olağan Meclis toplantısı Mehmetoğulları Oteli toplantı salonunda Kaymakamımız Yasin Özcan’ın Başkanlığında, İl Genel Meclis Üyeleri Murat Yıkılmaz, Dursun Tuncer, Abdullah Göngör ve köy muhtarlarının katılımı ile gerçekleşti.
Toplantıda, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Sayın Kaymakamımız Yasin ÖZCAN katılanlara hitaben yapmış olduğu konuşmada ” 2015 yılının köyler açısından verimli geçtiğini ifade ederek, Köylere Hizmet Götürme Birliği’nde çalışan personele, köylerde hizmet noktasında mücadele eden muhtarlara ve il genel meclis üyelerine teşekkür ederim. Bu birlik ve beraberlik sayesinde hizmetlerimiz eksiksiz bir şekilde yerine getiriliyor. Ödenekteki paraların tamamı eksiksiz bir şekilde hizmet için harcanıyor” dedi.
2016 yılında da çok verimli bir şekilde köylere hizmet götürmek için birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceklerini ifade eden Özcan, “Gönül ister ki, her köyümüzün isteği hemen gerçekleşsin. Bunu biz sizlerden daha çok istiyoruz. Ama kıt kaynaklar ve sınırsız ihtiyaçlarımızın olduğu bu dünyada, bizler de bütçemiz doğrultusunda sizlere hizmet vererek yarar sağlamaya çalışıyoruz. Yatırım alamayan hiçbir köyümüz yok. Eksik kalan yatırımlarımız olabilir. Onları da inşallah bir dahaki dönemimizde tamamlamaya çalışacağız” diye konuştu.
Ak Parti il genel meclisi üyesi Dursun Tuncer ise yaptığı konuşmada Hep birlikte güzel işler yaptıklarından bahsederek, elimzden gelenin en iyisini yaptık. Ama Sarıkaya için yeterli değil. Yarım kalmış projelerimiz yapacak işlerimiz var. Önümüzdeki dönemin daha verimli olacağına inanıyorum dedi. Ak Parti İl genel meclisi üyesi Murat Yıkılmaz ise ; bu yıl elimizdeki imkanların hepsini kullandık dahada yapacaklarımız var. Sarıkaya için çok çalışacağız. 2016 yılı için daha güzel işler yapacağız. Diyerek muhtar arkadaşlarıma teşekkür ederim dedi. MHP İl Genel Meclisi Üyesi Abdullah Güngör ise konuşmasını kısa tutarak; toplantıya katılan herkese teşekkür etti. Birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıklarını belirten Güngör önemli olan Sarıkaya ve köylerine hizmet etmektir. Bunun için diğer il genel meclisi üyesi arkadaşlarımla birlikte çalışıyorz.dedi.
Konuşmaların ardından 2015 yılı bütçe harcamaları okundu, 2016 yılı bütçesi oy birliği ile kabul edilmesinden sonra Kaymakamımız Yasin ÖZCAN toplantıya katılan köy muhtarlarımızla hatıra fotoğrafı çektirdi.a403202988696c85a0b76e4d54a02b4f

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

ERDOĞAN’IN 24 KASIM
ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Karayakup Kasabası Belediye Başkanı A.Dursel Erdoğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında tüm öğretmenlerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir