Anasayfa / Güncel / ŞEHİT YAKINLARINA
VE GAZİLERE TEŞEKKÜR

ŞEHİT YAKINLARINA
VE GAZİLERE TEŞEKKÜR

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 107. Yıl Dönümü ve Şehitler Günü Anma Programı kapsamında Kaymakam Samet Serin ve eşi Şefika Serin’in ev sahipliğinde düzenlenen yemekte, Şehit yakınları ve Gaziler ile bir araya geldiler.
Şehit ailelerimiz ve Gazilerimiz onuruna verilen yemekte Kaymakam Samet Serin ve eşi Şefika Serin , şehit yakınlarımız ve Gazilerimiz ile sohbet ederek taleplerini dinlediler.
Kaymakam Serin, “Vatanımızın bekası, birlik ve beraberliği için hiç düşünmeden canını feda eden fedakârlığın ve kahramanlığın simgesi Âziz Şehitlerimizin emanetlerisiniz. Şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz onur kaynağımız ve toplumsal güvencelerimizdir. Bizler şehitlerimizin hakkını ödeyemeyiz. Bu vatan için canlarını feda eden şehit yakınlarımızın ve kahraman gazilerimizin sorunlarıyla ilgilenmek, dertlerine derman olmak hepimizin öncelikli görevimizdir” dedi.
Kaymakam Serin ayrıca tüm misafirlere Şehitlerimiz ve Gazilerimiz onuruna verilen yemeğe iştirak ettikleri için teşekkür ederek Şehit yakınları ve Gazilerimizin kendilerine hediye takdiminde bulundu. Haber Merkezi

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SARIKAYA İTFAİYESİNDEN PİKNİKÇİLERE UYARI!

Sarıkaya Belediyesi İtfaiye Müdürü Fatih Aytekin artan hava sıcaklığının özellikle ormanlık ve mesire alanlarındaki yangınlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.