Anasayfa / Güncel / YÜCELSOYDAN FORMA DESTEĞİ

YÜCELSOYDAN FORMA DESTEĞİ

Tamamen ilçemizin gençlerinden oluşan kadrosuyla yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Sarıkaya Belediyespor’ a iş adamı Hakan Yücelsoy’dan forma desteği geldi. Yeni sezon için takımımıza forma, eşofman takımı ve yağmurluk yaptıran Hakan Yücelsoy’a dün oynanan ve takımımızın 5-2 galip geldiği Yozgat Kalespor maçı öncesi forma hediye edildi.
Sarıkaya Belediyespor teknik yönetici Cengiz Güçlüer “Desteklerinden dolayı iş adamı Hakan Yücelsoy’a teşekkür ederiz , Sarıkaya Belediyesporun bu gibi iş adamlarına ihtiyacı var. Bizler takımımızı tamamen yerli sporculardan kurduk. Bu çocuklar Sarıkayanın çocukları. Dolayısıyla Sarıkaya’nın çocuklarına da Sarıkaya’nın iş adamları sahip çıkmalı. Tekrar Hakan Yücelsoy’a teşekkür ediyor, yardımlarının devamını diliyoruz. Dedi.
Hakan Yücelsoy ise “Sarıkaya Belediyespor bizim göz bebeğimiz. İlçemizi tanıtan bir takım. Turizm ilçesini olduğumuz için her platformda tanıtılmaya ihtiyacımız var. Bizde Sarıkaya Belediyespor’a forma yağmur{“type”:”block”,”srcClientIds”:[“5fcabe9a-41da-420c-b1de-b9822ae0c2aa”],”srcRootClientId”:””}luk ve eşofman takımı hediye ettik. İnşallah bu formalarla nice başarılar kazanırlar.”dedi.
Bizde Yöre Haber gazetesi olarak Sarıkaya Spor yönetimine ve oyuncularına yeni sezonda başarılar diliyoruz.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

YAKTIN BİZİ KORONA!

Bu gün saat beşte uyandım. Çay koyup kahvaltı yapmamın ardından geçtim bilgisayarın başına. Önce Facebook’taki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir