Anasayfa / Güncel / İYİLİK BULAŞICIDIR !!

İYİLİK BULAŞICIDIR !!


Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel iç ısıtan bir kampanya başlatmıştı. Başkan Açıkel’in kampanyası; pandemiden dolayı işleri iyi gitmeyen vatandaşlar ve durumu kötü olan muhtaç vatandaşların çocukları için mont, kaban ve bot kampanyası başlatmıştı. Başkan Açıkel’in sosyal medya hesabından başlattığı bu kampanyaya bizde gazete olarak haber yapıp destek vermiştik. Başlatılan bu kampanya çığ gibi büyüdü. İlçe içerisinden ve ilçe dışından birçok hayırsever vatandaş Başkan Açıkel’in kampanyasına katılarak mont, kaban ve bot gönderdiler. Sarıkaya Belediyesi altında bulunan sosyal markette bu montlar ve botlar ulaştı. Başkan Açıkel tekrar Sosyal medya hesabından bir duyuru yaparak ihtiyacı olan vatandaşlarımızın Sarıkaya Belediyesi Sosyal markete gelip ihtiyaçlarını alabileceklerini duyurdu. Başkan Açıkel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada İyilik Bulaşıcıdır başlığı altında şunları söyledi; Çağrımıza kulak veren ve kampanyamıza destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. İlçemizden ve şehir dışından bir çok hayırsever çocuklar üşümesin diye kaban gönderdiler . İsimlerini sayamadığımız hemşehrilerime şükranlarımızı sunuyorum.
Her sene olduğu gibi bu sene de kampanyaya büyük katkı sağlayan İstanbul Sarıkayalılar Derneği Başkanı Tarık Şahin ve Dernek yöneticilerimize , İstanbul’da yaşayan İş insanı hemşehrimiz Niyazi Öztürk’e, Yurt dışında yaşayan hemşehrimiz Abdülvahhap Büyükata’ ya büyük desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.
Çocukları için kaban ve bot ihtiyacı olan hemşehrilerimiz pandemi tedbirlerine uygun bir şekilde Belediye Sosyal Yardım Evine uğrayabilirler.”dedi.
İlklerin başkanı Ömer Açıkel’e teşekkür ediyoruz.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

BARBAROS İLK OKULUNUN ÖNÜNDEKİ ÇÖPLER TEDİRGİN EDİYOR

Barbaros ilköğretim okulun önünde bulunan Sarıkaya belediyesine ait çöp konteynırları çocukları tedirgin ediyor. Özellikle kasap …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.