Anasayfa / Güncel / AÇIKEL TEŞEKKÜR ETTİ

AÇIKEL TEŞEKKÜR ETTİ

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel 14 Mayıs 2023 seçimlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yöre haber gazetesi muhabirine açıklamalarda bulundu. Başkan Açıkel yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Ülkemizde yapılan seçimler, tüm dünyaya büyük bir demokrasi dersi verdi. Kavgasız gürültüsüz şeffaf ve demokratik bir ortamda geçen seçimin bütün sonuçlarının önce Türkiye’mize sonra Yozgat’ımıza ve Sarıkayamıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. İlimizden milletvekili seçilen Sayın Ethem Sedef, Sayın Abdülkadir Akgül , Sayın Süleyman Şahan ve Sayın Lütfullah Kayalar’a hayırlı olsun dileklerimi iletiyor, Yozgat ve Sarıkayamıza yapacakları her güzel işte arkalarında olduğumuzu bir kez daha ifade ediyorum.
Ankara Milletvekilimiz Sayın Sadir Durmaz , İstanbul Milletvekilimiz Sayın Feti Yıldız , Kayseri Milletvekilimiz Sayın Baki Ersoy ve Kütahya Milletvekilimiz Sayın Ahmet Erbaş da bu memleketin evlatları olarak Yozgat’ımızı temsil edeceklerdir. Rabbim yollarını açık etsin.
Sipariş anketlere inat sandığa yansıyan MHP oyları Türkiye’nin sigortası olmaya devam edecektir. Yozgat’ın ilçeleri arasında MHP ye en yüksek oranda destek veren Sarıkayama sonsuz şükranlarımı sunuyorum.
Dava arkadaşım Ethem Sedefi ve İlçemizde hizmetleri çok olan Abdülkadir Akgülü destekleyen, Cumhurbaşkanımızı ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeliyi yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerimize ayrıca teşekkür ederim.”dedi. Haber Murat Yakışıklı

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.