Anasayfa / Güncel / AÇIKEL’DEN SARIKAYALI ŞOFÖRLERE BÜYÜK JEST

AÇIKEL’DEN SARIKAYALI ŞOFÖRLERE BÜYÜK JEST

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel’den Sarıkaya Şoförlerine büyük jest.
Başkan Açıkel ilçemize yakışan son derece kullanışlı ve güzel bir Belediye binası kazandırdı.
Taşınma işlemi gerçekleştikten sonra Sarıkaya Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’na Eski Belediye binasının 3. Katını tahsis etti.
Şoförler Odası’nın binası yıkılan kanal üstü dükkanları binalarının içerisindeydi.
Bütçesi dolayısıyla yeni yer arayışında zorlanan Şoförler Odası Başkanı Fuat Özer, konuyu Başkan Açıkel’e iletti. Başkan Açıkel de hiçbir maddi karşılık beklemeden Sarıkayamın Şoförleri hizmetin en iyisine layık diyerek eski makam odasını Sarıkaya Şoförler ve Nakliyeci’ler Esnaf Odasına hibe etti. Başkan Açıkel yine bu hizmeti ile de Sarıkayalı Şoförlerin gönlünde taht kurdu. Başkan Açıkel geçen Cuma günü Sarıkaya Şoförler ve Nakliyeci’ler esnaf odasını ziyaret ederek Başkan Fuat Özer’in misafiri oldu. Çalışma alanını da gezen Açıkel duyduğu mutluluğu ifade etti.
Sarıkaya Şoförler ve Nakliyeci’ler esnaf odası başkan Fuat Özer ise gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi ;Her daim esnafın yanında olan esnaf dostu, esnafın derdiyle dertlenen Sayın Belediye Başkanımız Av. Ömer Açıkel Sarıkaya Şoförler ve Nakliyeci’ler Esnaf Odasına esnaflarımız daha rahat, daha güzel hizmet verebilmemiz adına, Sarıkaya esnafımıza en güzeli layıktır diyerek, Belediyenin 3. Katındaki hizmet binasını bizlere tahsis etmiştir. Sayın başkanıma esnafım ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Bundan sonra yeni hizmet binamız eski belediye kat 3 de hizmet verecek. Sarıkayalı Şoförler hizmetin en iyisine layık. Teşekkürler Av.Ömer Açıkel.” diye konuştu.
Habare Özge Beker

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.