Anasayfa / Güncel / AK GENÇLİK EDEBİYATTA BİR ARAYA GELDİ

AK GENÇLİK EDEBİYATTA BİR ARAYA GELDİ

Sarıkaya’lı genç yazar Mikail Eroğlu edebiyat dolu sohbetlerine devam ediyor. Eroğlu bu seferde Sarıkaya Ak Parti gençlik kollarına davetliydi.
Sarıkaya Ak Parti Gençlik kolları üyeleri Yazar Eroğlu ile hoş sohbetler gerçekleştirdi.
Ak Parti Sarıkaya Gençlik Kolları başkanı Serdar Soyuduru ; Mikail Eroğlu’nu misafir ettik. Kendisi bizi kırmayıp davetimize icabet ettiği için kendisine çok teşekkür ederim. Hoş bir sohbet oldu. Edebiyat tadında güzel dakikalar geçirdik. Tekrar ilçemizin yetiştirdiği nadir insanlardan olan Mikail Eroğlu’na arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.”dedi.
Yazar Mikail Eroğlu ise yaptığı açıklamada; “edebiyat söyleşimizi Ak Parti Gençlik kollarının düzenlemiş olduğu gençlik buluşmasında gerçekleştirdik. Bir siyaset bilimci olarak edebiyatın kültür, ahlak ve siyaset disiplini için önemini ve gerekliliğini ifade etmeye çalıştık.
Bu güzel buluşmaya vesile olan Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Serdar Soyuduru ‘ya ve bütün kardeşlerime müteşekkirim.
İlk kitabımı da, bundan sonraki kitaplarımı da, paylaşımlarımı da tek bir gaye güderek kaleme aldım, alacağım.
Toplumsal bilinç, kültürel yaşam ve töreli bireylerin yükselttiği ve koruduğu bir Türkiye için gereken ne ise onu yapmaya devam edeceğim.”dedi.
Haber Yasemin Tek

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.