Anasayfa / Sarıkaya / BASIN AÇIKLAMASI

BASIN AÇIKLAMASI

BASIN AÇIKLAMASI

2002 yılından bu yana ülkemizde demokrasinin hukukun öncüsü olmuş Ak Parti o zamandan bu yana her türlü sıkıntılara rağmen ülkemizin önünü açmak amacıyla sağlıkta – savunma sanayine, ulaşımdan ekonomiye her yönü ile yeni ufuklar çizmiş ve dünyada Türkiye’nin belli bir yere gelmesini sağlamıştır.

Cumhurbaşkanımız ve Genel başkanımızın Recep Tayyip Erdoğan’nın tutarlı, cesaretli ve dik duran tavırları  sayesinde dünyada Türklerin ve İslam umudu haline gelen bir ülke olduğumun için dünya ülkelerince hiç beklenilmeyen bir tavır olduğu gibi kendileri gibi gizli hesaplar yapmamış ve tamamen dönen olayları açıkça söylemiş ve dünya kamuoyuna bütün açıklığı ile beyan etmiştir.

Ülkemiz içinde yapılan yatırımlardan ilimize ve ilçemize de Sayın Başbakan yardımcımız Bekir Bozdağ beyefendi ve milletvekillerimiz gayretleri ile yıllarca alınmayan yatırımların fazlasıyla gelmesine katkıda bulunmuşlardır.

Bu süreç içerisinde 2013 yılı içerisinde ilçe başkanlığı görevine gelerek Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız  Binali Yıldırım ve Sayın Başbakan yardımcımız Bekir Bozdağ ve birçok fedakar ülkesi için geceyi gündüze katan şahsiyetlerle Ak Parti Çatısı altında İlçe Başkanlığı gibi onurlu bir görevi  dört yıla yakın bir süre şerefle yapmaktan mutluluk duydum.

Teşkilatımızın kongre sürecinin başlaması neticesinde bundan sonraki süreçte tekrar ilçe başkanlığına aday olmayacağımı ve bundan sonraki süreç içerisinde Gönül verdiğim Ak Partimizin bir neferi olarak hizmet edeceğim.

Görevde olduğum süre içerisinde bizlere desteğini esirgemeyen Sayın Bakanımız Bekir Bozdağ beyefendiye, Sayın Milletvekilimiz Abdulkadir Akgül Beyefendiye, Sayın Millet vekilimiz Ertuğrul Soysal beyefendiye, Sayın Milletvekilimiz Yusuf Başer Beyefendiye, İl Başkanımız ve Yönetimine, benimle fedakarca görev yapan ilçe yönetim kurulu üyelerimize, İlçe Kadın Kolları başkanı ve yönetim kurulu üyelerine, İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine,  İl Genel meclisi Üyelerine, Belediye Meclis Üyelerine, Belde başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine, Belde belediye başkanımıza ve özellikle Sarıkayalı vatandaşlarımıza teşekkür eder saygılarımı sunarım

 

Ak parti İlçe Başkanı

Atila Yusuf Kenan Şahin

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

ANNELER GÜNÜ PROGRAMI
COŞKULU BİR ŞEKİLDE YAPILDI

Sarıkaya Belediyesi geçtiğimiz hafta Cuma günü Sarızeybek Kültür Merkezi’nde Anneler Günü programı düzenledi. Düzenlenen program …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.