Anasayfa / Sarıkaya / ÜLKÜ OCAKLARINDAN DEV KONSER

ÜLKÜ OCAKLARINDAN DEV KONSER

Sarıkaya Ülkü Ocakları ve Sarıkaya MHP ilçe teşkilatı’nın organize ettiği Osman Öztunç ve Ali Kınık konseri muhteşem geçti. Sarıkaya Ülkü Ocakları ve Sarıkaya MHP ilçe teşkilatı’nın organize ettiği Osman Öztunç ve Ali Kınık konseri muhteşem geçti. Sarıkayalı gençlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde 7 den yetmişe bir çok Sarıkayalı gönüllerince eğlendi.  Sarıkaya Kaymakamı Yasin Özcan, Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, Diğer ilçelerden gelen Ülkü ocakları başkanları ve MHP ilçe başkanları ile çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı. Ülkü ocaklarına destek amaçlı yapılan dev konserde Ülkü ocaklarına açık artırma , hediyeli çikolata satışı ve bilet satışından destek geldi. Akşam saatlerinde başlayan konserde ilk konuşmayı Ülkü ocakları başkanı Samet Lök yaptı. Daha sonra MHP İlçe Başkanı Abdullah Güngör bir konuşma yaptı. Konuşmaların ardından Osman Öztunç ve Ali Kınık Sarıkay halkına muhteşem bir konser vererek Sarıkaya’lıların güzel dakikalar geçirmesine vesile oldu.

 

Konser başlamadan önce açılış konuşmasını Sarıkaya Ülkü Ocakları başkanı Samet Lök yaptı. Samet Lök yaptığı konuşmada Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel ve MHP ilçe Başkanı Abdullah Güngör başta olmak üzere konserde emeği geçen bütün partili büyüklerine teşekkür etti. Lök Ülkü ocaklı gençlerin bu konser için yoğun bir şekilde çalıştığını belirterek Konsere destek olan Sarıkaya Esnafına da teşekkür etti. ülkü davasına canını koyduğunu söyleyen Lök bizler boş kaldığımız zaman değil her zaman davamızın arkasındayız diyerek her zaman ülkü uğruna dava uğruna ekibi ile çalıştığını sözlerine ekledi. Daha sonra Mustafa Bozkurt’un hapisteyken ailesine yazdığı mektubu okuyarak sözlerini tamamladı. Konser başlamadan önce açılış konuşmasını Sarıkaya Ülkü Ocakları başkanı Samet Lök yaptı. Samet Lök yaptığı konuşmada Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel ve MHP ilçe Başkanı Abdullah Güngör başta olmak üzere konserde emeği geçen bütün partili büyüklerine teşekkür etti. Lök Ülkü ocaklı gençlerin bu konser için yoğun bir şekilde çalıştığını belirterek Konsere destek olan Sarıkaya Esnafına da teşekkür etti. ülkü davasına canını koyduğunu söyleyen Lök bizler boş kaldığımız zaman değil her zaman davamızın arkasındayız diyerek her zaman ülkü uğruna dava uğruna ekibi ile çalıştığını sözlerine ekledi. Daha sonra Mustafa Bozkurt’un hapisteyken ailesine yazdığı mektubu okuyarak sözlerini tamamladı. Mhp İlçe Başkanı Abdullah Güngör yaptığı konuşmada protokolü ve misafirleri selamladıktan sonra Sarıkaya üç hilalın dalgalandığı tek ilçeyse bunu yine birlik ve beraberliğimiz sayesinde kazandık. Bu gün Malazgirt zaferinin yıldönümü selam olsun Alparlana Türk yiğitlerine” diyerek; “ Malazgirt zaferinin 946. Anma gecesine hoş geldiniz”. Bu gecenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı. Daha sonra Belediye başkanı Ömer Açıkel Konser arasında Sanatçıların ısrarı üzerine sahneye çıkıp bir selamlama konuşması yaptı. Osman Öztunç söylediği parçalarla halkı coşturdu. Bazen de anılarını anlatarak halkı kah hüzünlendirdi kah sevindirdi. Bir saat süren Osman Öztunç konserinin ardından sırayı Ali Kınık aldı; Ali kınıkta söylediği birbirinden güzel parçalarla Sarıkayalı gençleri ve davetlileri eğlendirip hoş zaman geçirmelerini sağladı. Plaket töreni yapıldıktan sonra hediye çekilişi ile gece sona erdi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

ACAR DONDURMA AÇILDI

Acar dondurma işletmecisi Yasin Aktan dondurmanın bir kültür olduğunu ifade ederek şunlarıkaydetti; “dondurmacılık bizim baba …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.