Anasayfa / Güncel / AKGÜL GÜVEN TAZELEDİ

AKGÜL GÜVEN TAZELEDİ

Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un da katıldığı Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefaret Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı.
Genel Kurul’da delegelerin tercihleri sonucu TESKOMB Genel Başkanı ve Yozgat eski Ak Parti Milletvekili hemşerimiz Abdulkadir Akgül, yeniden güven tazeleyerek Genel Başkan seçildi.
AKGÜL’E TEBRİK YAĞDI
Akgül’ün yeniden başkan seçilmesinin ardından kendisine tebrik mesajları yağmaya başladı. Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, “Genel Başkanlığını hemşerimiz, geçmiş dönem Yozgat Milletvekilimiz Sayın Abdulkadir Akgül’ün yaptığı Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri (TESKOMB) ‘un 48.Olağan Genel Kurulu’na katıldım. Genel Kurulun Esnaflarımıza ve birlik yönetimine hayırlı olmasını diliyor, Genel Başkanımız Abdulkadir Akgül ve yönetimine başarılı çalışmalarının devamını temenni ediyorum” dedi.
Sarıkaya Kaymakamı Samet Serin tebrik mesajında şunları belirtti; “Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri (TESKOMB’un) 48. Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen geçen dönem Ak Parti Milletvekilimiz Abdulkadir Akgül’ü tebrik ediyorum. Sarıkaya ilçesi için yaptıkları takdire şayan, özellikle Sarıkaya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksek okulu için yaptıklarını duydum ve çok memnun oldum. Bundan sonra da Sarıkaya için çalışacağından eminim. Tekrar tebrik ediyor görevinde başarılar diliyorum.”dedi.
Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, tebrik mesajında şunları kaydetti; “Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri (TESKOMB’un) 48. Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Geçmiş dönem Milletvekilimiz Sayın Abdulkadir Akgül ağabeyimi ve yönetimini tebrik ediyorum, Sayın Akgül İlçemize açılan Sarıkaya Fizyoterapi Rehabilitasyon Yüksek Okulunun mimarıdır. İlçemize büyük katkıları oldu. Bundan sonra da hemşerimiz Abdulkadir Akgül’ün büyük emekleri olacağından şüphem yoktur. Tekrar güven tazeleyerek TESKOMB Genel Başkanı Olan Sayın Abdulkadir Akgül’ü tebrik ediyorum.”dedi.
Sarıkaya Ziraat Odası Başkanı Şevki Güngör tebrik mesajında şunları Söyledi; “Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri (TESKOMB’un) 48. Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Geçmiş dönem Ak Parti Milletvekili ve Sarıkayalı hemşerimiz Sayın Abdulkadir Akgül’ü kutluyorum. İlçemiz adına çok güzel çalışmalara imza attı. Ziraat Odası olarak Ankaraya gittiğimiz her zaman bizim sorunlarımızla ilgilendi ve çözüm noktasında gayretle çalıştı.”dedi.
Sarıkaya Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Hakan Özer tebrik mesajında şunları söyledi; Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri (TESKOMB’un) 48. Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen kıymetli Ağabeyim önceki dönem Ak Parti Milletvekilimiz Sayın Abdulkadir Akgül’ü kutluyorum. Sarıkaya içinde çalışmalarına bizzat şahidim ve bundan sonra da çalışacağına eminim. Tekrar Sayın Akgül’ü kutluyor görevinde başarılar diliyorum.”dedi.
Sarıkaya Ses Tur işletmecisi Gökhan Acır tebrik mesajında şunları kaydetti; “ Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri (TESKOMB’un) 48. Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Sayın Abdulkadir Akgül’ü tebrik ediyorum. İlçemiz ve Sarıkayalılar için elinden gelenin fazlasını yaptığını biliyorum. Bundan sonrada ilçem halkı için çalışacağına da şüphem yok. Sayın Akgül’ü tekrar tebrik ediyor görevinde başarılar diliyorum.”dedi.
Yöre Haber Gazetesi Yazı İşleri müdürü Mustafa Tek tebrik mesajında; “İlçemiz Fizik Tedavi ve rehabilitasyon yüksek okulunun proje aşamasından öğrenci alana kadar her şeyinde canla başla çalışan geçen dönem Ak Parti Yozgat Milletvekilimiz Sayın Abdulkadir Akgül’ü tebrik ediyorum. Sayın Akgül’den Sarıkaya halkı adına bir ricamız var, Sarıkaya Fizik Tedavi Hastanesi. İnşallah ilçemize bu hastanenin kazandırılmasında yardımcı olur.”dedi.
Haber Mustafa TEK

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

GÖZAN VE İBİŞ MAZBATASINI ALDI

Sarıkaya Belediye Başkanlığı’na seçilen Osman Gözan ve Karayakup Kasabası Belediye Başkanlığına seçilen Talat İbiş Sarıkaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.