Anasayfa / Sarıkaya / AKGÜL’DEN TEŞEKKÜR

AKGÜL’DEN TEŞEKKÜR

Ak Parti Yozgat Milletvekili Sarıkaya’nın gururu Abdulkadir Akgül gazetemize özel verdiği Teşekkür mesajında şunları söyledi. “Öncelikle partim Ak Partiye verilen destek için çok teşekkür ediyorum. Biz bir bütün olarak seçime girdik. Yogat’ta bulunan bütün ilçe teşkilatları, bütün gönüldaşlarımızla birlikte çalıştık. Yozgatlıyla sevindik. Bizi Ak Parti ailesi yalnız bırakmadı desteklerini verdi ve 3 yoldaşım ile beni meclise yolladı. Seçim bir Türkiye meselesiydi. Bunu Tüm Türkiye halkı gibi Yozgat halkı ve özellikle Sarıkaya halkı gördü. Bizlere destek verdi ve Allah’ında izniyle Yozgatı 4-0 yaptık. Bu güne geldiğimiz sürede çalıştık hizmet ettik ve hizmete de devam edeceğiz. Dış güçlerin ülkemiz üzerinde oynadığı oyunlar…

User Rating: 5 ( 2 votes)

IMG_9579
Ak Parti Yozgat Milletvekili Sarıkaya’nın gururu Abdulkadir Akgül gazetemize özel verdiği Teşekkür mesajında şunları söyledi. “Öncelikle partim Ak Partiye verilen destek için çok teşekkür ediyorum. Biz bir bütün olarak seçime girdik. Yogat’ta bulunan bütün ilçe teşkilatları, bütün gönüldaşlarımızla birlikte çalıştık. Yozgatlıyla sevindik. Bizi Ak Parti ailesi yalnız bırakmadı desteklerini verdi ve 3 yoldaşım ile bIMG_9595eni meclise yolladı. Seçim bir Türkiye meselesiydi. Bunu Tüm Türkiye halkı gibi Yozgat halkı ve özellikle Sarıkaya halkı gördü. Bizlere destek verdi ve Allah’ında izniyle Yozgatı 4-0 yaptık. Bu güne geldiğimiz sürede çalıştık hizmet ettik ve hizmete de devam edeceğiz. Dış güçlerin ülkemiz üzerinde oynadığı oyunlar tatmadı halkımız bu oyunu bozdu. Sarıkaya halkı benim yüzümü yine kara çıkarmadı. Bende mecliste daha güçlü olup Yozgata ve Sarıkaya’ya yatırımları daha güçlü alacağım. Ak Parti olarak bizim için şahıslar değil partimiz önemlidir. Her zaman söylediğim gibi doğduğum büyüdüğüm ilçemin bende yeri ayrı. İlçemizin gelişmesi için el ele verip çalışacağız. Roma Hamamı kazıları daha hızlı bir şekilde devam edecek. Hükümet kurulur kurulmaz istimlak çalışmalarına hız verip kaynak aktarımı yapacağız. Kültür bakanlığı da roma hamamı çevresindeki binaların istimlakını hızlı bir şekilde yapıp yıkımlara başlayacak. Doğalgazın ilçemize gelişine hız vereceğiz. Köylerimizdeki çalışmalar aralıksız devam edecek. İlçemiz için güzel projelerimiz var. Hepsini zamanla gerçekleştireceğiz.
Seçimlerde kazanan Türkiye olmuştur. İstikrar devam edecek faizler yine düşecek. Halkımızın yüzü yine gülecek. Dedi. Akgül tekrar Sarıkaya halkına verdiği destekten dolayı teşekkür ederek, konuşmasını şöyle sürdürdü; ilk fırsatta Sayın Bakanımız Bekir Bozdağ, Ertuğrul Soysal ve Yusuf Başer beyle birlikte Sarıkaya hakına teşekkür için geleceğiz. Esnaflarımızı dolaşıp bir bir teşekkür edeceğiz”dedi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

İTFAİYEDEN ANIZ YANGINI UYARISI

Buğday ve Arpa Hasat mevsiminin yaklaşması hatta bazı yerlerde biçilmesi sebebi ile Sarıkaya belediyesi İtfaiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.