Anasayfa / Güncel / AKGÜL’E TEŞEKKÜRLER

AKGÜL’E TEŞEKKÜRLER

Teskomb genel başkanı Abdulkadir Akgül’ün emekleri boşa çıkmadı. 4 yıllık Sarıkaya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu bu yıl 60 öğrenci ile eğitimine başlıyor. 4 yıllık Sarıkaya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksekokulunun açılmasında en büyük emeğe sahip olan Yozgat Eski Ak Parti Milletvekili ve TESKOMB genel başkanı Abdulkadir Akgül ile yaptığımız telefon görüşmesinde Akgül “Sarıkaya halkına layık olduğu 4 Yıllık Yüksekokulu açtık , Allah tamamına erdirir inşallah. Emeği geçen Milletvekili Arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Ak Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer Sarıkaya ilçemizdeki 4 yıllık Sarıkaya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksekokulunun bu eğitim öğretim yılına öğrenci alacağı belirterek; Başer “Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu’nun bu sene 60 öğrenci alacağını belirterek şunları söyledi Başer  “Fiziki Altyapı ve teknik donanım olarak eğitime hazır hale getirebilmek için büyük emek verdiğimiz 4 yıllık Sarıkaya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu ÖSYM tercih kılavuzunda yer aldı Şükürler olsun ki verilen onca emek ve gayret karşılık buldu Sarıkayamıza hayırlı olsun” dedi.

Sarıkaya Kaymakamı Yasin Özcan ve Sarıkaya belediye başkanı Ömer Açıkel’in son derece gayretli olarak çalıştıklarının farkında olan Sarıkaya halkı da Kaymakam Özcan ve Başkan Açıkel’e minnettardır.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

AÇIK İHALE YAPMAYAN KURUM YANDI

Yozgat Valisi Ziya Polat, tüm resmi kurumlara gönderdiği genelgede, “Doğrudan Temin Usulünün” genel bir ihale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir