Anasayfa / Güncel / ANNELER GÜNÜ PROGRAMI
COŞKULU BİR ŞEKİLDE YAPILDI

ANNELER GÜNÜ PROGRAMI
COŞKULU BİR ŞEKİLDE YAPILDI

Sarıkaya Belediyesi geçtiğimiz hafta Cuma günü Sarızeybek Kültür Merkezi’nde Anneler Günü programı düzenledi.
Düzenlenen program muhteşem bir konserle devam etti.
Sarıkaya Belediye başkanı Osman Gözan annelere ve kadınlara yönelik yaptığı açılış konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Başta annem olmak üzere eşimin, kız kardeşimin, Şeyda Karaca hanımın, Hicran Temur ablamın ve bütün annelerin anneler gününü kutluyorum.
Bizler Sarıkaya Belediyesi talip olduğumuz zaman sizler bize Allah razı olsun deyin diye bu göreve talip olduk.
Siyaset 31 Mart’ta bitti, bundan sonra sizin için çalışma zamanı, sizleri daha mutlu daha iyi bir Sarıkaya’da yaşatmak için elimizden geleni yapacağız. Elimden geleni Sarıkaya için yapmaya başladım sizler benim için çok değerlisiniz, çünkü yerel seçimlerde bana gösterdiğiniz teveccüh ve destekler unutulacak gibi değil. Allah razı olsun, her zaman yanımda oldunuz. Önümüzde beş yıllık bir dönem var bundan sonra da ben sizi rahat ve mutlu etmek için çalışacağım.
Bu organizasyonda emeği geçen başta AK PARTİ Sarıkaya kadın kolları başkanı Şeyda Karaca hanımefendi, Hicran Temur ablamıza çok teşekkür ediyorum, onlar da sizin için çok çalıştı, çok emek verdi. Burada Anneler Günü kutlamamız da en büyük paylardan biri de bu iki değerli hanımefendinindir. Bundan sonra daha güzel yerlerde daha iyi yaşam alanlarında hep beraber mutlu huzurlu yaşamak için elimizden geleni yapacağız tekrar buraya geldiğiniz için hepinize teşekkür eder Anneler Günü’nü kutlarım”. dedi.
Daha sonra Ak Parti kadın kolları başkanı Şeyda Karaca mikrofonu alarak eğlenceye hazır mıyız dedi ve konser başladı. Yaklaşık 2 saat boyunca sanatçı Esra Şahbaz birbirinden güzel türküleri Sarıkayalı annelere sunarak onları eğlendirdi.
Haber Özge Beker

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.