Anasayfa / Güncel / BERBERLERİN BAYRAM MESAİSİ

BERBERLERİN BAYRAM MESAİSİ

Sarıkaya’da Kurban Bayramı öncesi berberlerde yoğunluk yaşanıyor. Eren Erkek Kuaförü işletmecisi Okan Kılıçer, bayrama kısa bir süre kala herkesin tıraş olmak için berberlere akın ettiğini belirtti. Yoğunluğun artmasıyla birlikte, berberler gece geç saatlere kadar mesai yaparak müşterilerinin taleplerini karşılamaya çalışıyor.
Her yıl olduğu gibi bu yıl da kurban bayramı öncesinde işlerin yoğunlaştığını dile getiren Kılıçer, müşterilerin bayram tıraşını yetiştirmek için çalıştıklarını ifade etti. Randevu verilmesine rağmen yoğunluk nedeniyle bazı müşterilerin beklemek zorunda kaldığını belirten Berber Okan Kılıçer, müşterilerini mağdur etmemek adına gece geç saatlere kadar çalıştıklarını söyledi.
Kılıçer, müşterilerinden tıraşlarını bayram haftasına yaymalarını isteyerek, herkesin daha rahat bir hizmet almasını sağlayabileceklerini dile getirdi. Ancak yine de müşterilerin isteklerini karşılamak için geç saatlere kadar çalışmaya devam edeceklerini vurguladı, Ayrıca kurban bayramının hayırlara vesile olmasını diledi.
Sarıkaya’daki diğer berberler de benzer bir şekilde yoğun bir mesai harcayarak müşterilerinin taleplerini karşılamaya çalışıyor. Bayram boyunca da yoğunluğun devam etmesini beklediklerini belirten berberler, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak adına ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi.
Bayram öncesi berberlerde yaşanan yoğunluk, müşterilerin bayram heyecanına hazırlık sürecindeki önemli bir aşama olurken, berberlerin de özverili çalışmalarıyla bu sürecin daha da kolay geçmesi hedefleniyor.
Haber Y.Tek

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.