Anasayfa / Güncel / BİR YILDIZ DAHA KAYDI

BİR YILDIZ DAHA KAYDI

İlçemizde 2019 yılından bu güne kadar hizmet etmiş bir borkrat olan SGK İlçe Müdürü Ekram Güney Yozgat merkeze tayini çıkması münasebeti ile ilçemizden ayrılıyor.
Gazetemiz Yazı işleri müdürü Mustafa Tek’e veda ziyareti için gelen İlçe Sgk Müdürü Ekrem Güney “Sarıkaya halkından ben çok memnunum hakkımı helal ediyorum. Onlarda haklarını bana helal etsinler”dedi.
Ekrem Güney 2019 yılında ilçemize tayin olduğu zaman SGK hizmet binası henüz faaliyete geçmişti. Müdür Güney SGK nın ilçemizde faaliyete geçtiği ilk günden bu güne kadar çalışmaları ile halkın gönlünde taht kurmuş çalışkan güler yüzlü bir müdür olarak hafızalara kazınacak.
Müdür Güneyin Sarıkaya halkına yardımcı olmak adına yoğun mesai yaptığına şahit olan bir çok vatandaş, Müdür Güney “bizim bir çok işimizi halletti. Hatta Yozgat’a gidip işimizi Yozgat’ta yapmamız gerekirken Sarıkaya’da sistemde işimizi halletti. Biz de sadece Yozgat’a gidip imza işi ile uğraştık. İki üç günlük işimizi bir saatte halletti. Kendisi vatandaşa yardımcı olan değerli bir brokrat. Çok teşekkür ederiz.” dediler.
Bizde SGK Müdürü Ekrem Güney’e yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.
Haber Özge Beker

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.