Anasayfa / Güncel / DOLUNAY PİZZA AÇILDI

DOLUNAY PİZZA AÇILDI

İlçemize nihayet el yapımı bir pizzacı açıldı. Sarıkaya’da tek el yapımı pizzacı dolunay pizza cafe oldu.
Çarşamba günü açılışını Sarıkaya Belediye Başkanı Osman Gözan, Sarıkaya Ziraat odası başkanı Şevki Güngör ve Esnaf Sanatkarlar başkanı Mesut Arslan yaptı.
Sarıkaya Belediye Başkanı Osman Gözan açılıştan önce yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “Ben kendimde esnaf olduğum için önce istihdam diyorum.
İlçemize yeni açılan her iş yeri bir istihdam demek yeni gelir kapısı demek. Her iş yeri ilçe ekonomimize yeni katkı demek.
İşletmeci arkadaşlara hayırlı bereketli kazançlar diliyorum.”dedi.
Daha sonra dualar eşliğinde açılış kurdelesi kesildi. Davetlilere ikram edilen pizzalar keyifle yendikten sonra misafirlerden tam not aldı. Gün boyu servislerin ardı arkası kesilmedi.
İşletmeci Hilal Ay hanım ile yaptığımız görüşmede Hilal hanım şu ifadeleri kullandı; bizim Pizzalarımız el yapımı, tamamen kendi imlatımız, hamurunu ve iç malzemelerini kendimiz yapıyoruz.
Hiç bir şekilde donmuş ürün kullanmıyoruz. Malzemelerimiz birinci sınıf, Torku ve isim yapmış kaliteli markaların ürünlerini kullanıyoruz. İş yerimizde siyonist markaların içecekleri bulunmamaktadır. Pizza kafemiz de iki ayrı yer mevcut, bunlardan biri bayanlara özel bir bölüm ise karışık otuma alanı mevcut. Yani ailenizle birlikte, tek bayan, tek erkek veya gurup halinde geldiğinizde gönül rahatlığı ile Pizzalarımızdan tadabilirsiniz.
Kafemizde sadece Pizza yok bir çok yiyecek çeşidimizde var, mesela Patso, köfte, burger çeşitlerimiz var çizburgerlerimiz var gözleme, tost çeşitlerimiz mevcut, çayımız var kahve çeşitlerimiz var soğuk içeceklerimiz ise tamamen yerli ve Türk markası siyonizmin markalarını kafemizde barındırmıyoruz, bunu özellikle Sarıkaya halkını duyuruyorum, çocuklarımız için ayrı özel çocuk menülerimiz mevcut.
Vatandaşlarımız özellikle çocuklarının ve kendilerinin arkadaşlarının doğum günlerini kafemizde kutlayabilir daha önceden bizden randevu alıp saatini belirtirlerse ona göre biz kafemizi hazırlar misafirlerimizin sayısına göre ikramlarımızı da hazırlarız. Dolunay pizza kafemiz gece saat 12:00’ye kadar açık vatandaşlarımız saat 12:00’ye kadar acıktıkları vakit pizzalarımızdan sipariş verebilir.
Hilal hanım son olarak “ben aynı zamanda diyetisyenim saat 17:00’den sonra özel hazırladığımız pizzalarız kesinlikle kilo aldırmaz diyerek sözlerini tamamladı.
Haber Yasemin Tek

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.